Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kezdeményezzek? Tetszem neki? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátságom egy velem egyidős fiúval. Négy hónapja minden nap beszélünk. Én szeretem őt, már a kapcsolatunk kezdetétől , de nem tudom megfejteni, ő vajon mit érezhet. Gondolom sejti, hogy odaáig vagyok érte. Elég kétértelműen viselkedik, mivel nemrég azt mondta, hogy nem akar megbántani azzal, hogy belészeretek. Viszont azóta teljesen máshogy viselkedik. Sokkal kedvesebb lett, meg mindig mondja, hogy az övé vagyok/egyszer úgyis a barátnője leszek. A minap egy szerelmes számot is kaptam tőle. De amúgy nem hív el sehová. A suliban szoktunk beszélgetni. Mindketten 11. Osztályosok vagyunk csak más szakon. Szoktunk beszélgetni a szünetekben, de sosem vagyunk kettesben. Szerintetek mit tegyek? Tetszem neki? Kezdeményezzek én? Csak játszik velem?
2014. márc. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem játszik....vagy lehet, hogy...nem ismerlek megy ilyesmi de nem lehet hogy nem akar felvállalni és wezért nem akar veled lenni?
2014. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem beszari
2014. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Step,lépj : )
2014. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mégis mit csináljak? :)
2014. márc. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!