Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy lány rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lány rám néz hátra hirtelen miközben megy az utcán és haverom szerint már azelőtt is megnézett magának, akkor tetszem neki és így akar rávenni, hogy kezdeményezzek bátran vagy csak azért nézett meg, mert iszonyat ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem terhes vagy!
2012. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csokasi-a81 ***** válasza:
szerintem is
2012. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miért van ennyi szép lány?


Nekem csak egy kéne közülük, de őt nagyon tudnám szeretni, ha megtalálnám.

2012. jan. 20. 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ez jó volt. Ezzel én is így vagyok. Viszont rájövök szépen lassan, hogy nem az elképzelések szerint kell bánni egy nővel...:)))
2012. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 22:01


Ezt meg hogy érted?

2012. jan. 20. 22:05
 6/13 anonim válasza:
66%
És ha cask szimplán fogyatékos??? Tudod kapkodja a fejét... Vagy lehet hogy bogaras, és így próbálja magáról lerázni...
2012. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 22:06


Pár évvel ezelőt volt már egy másik lány is, aki hátranézett miközben előttem sétált, ő még mosolygott is rám, persze én akkor sem értettem mi van.

2012. jan. 20. 22:10
 8/13 Csokasi-a81 ***** válasza:
akkor meg lehet, hogy ratyi vagy
2012. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a csajok mostanában kezdenek furán viselkedni. Hatalomhajhászok. Ha nincs akkora hatalmad le vagy szarva...Vagy addig vagy jó, amíg nincs egy jobb. Nem kell oktatás, tapasztaltam egy párszor. Amikor én fogom magam és nekiállok megd*gni egy csajt, aki hónapok óta a palijával van és utána mondja, hogy nagyon állat volt és dobja értem a francba a csávót csak azért. Közben kiderül, hogy engem is csaltak jóval előtte, mert akkor épp le voltam égve anyagilag. Még én csodálkoztam, hogy mindig olyan rossz kedve van...Hála a jó égnek az ilyen majmokat már elkerülöm. Amúgy ha a csajszi mosolyog rád vagy néz akkor menj oda hozzá ha tetszik, mert nyert ügyed van! Hajrá :)
2012. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na elmondom (leírom) az én verzióm ilyen esetekben:

sétálgatok pl. az utcán..(bár ez ritka, mert bringával közlekedek még ha csak 2 házzal arrébb is megyek) közbe nézgelődök. Rá szoktam nézni az emberekre, de gyors el is kapom a tekintetem, csak a helyes, nekem tetsző pasikat szoktam megnézni hosszasabban.

Szóval ha nem tetszik, nem nézem, hogy ne értse félre.

tanulság: a csaj valószínűleg azért nézhetett, mert tetszettél neki. :)

2012. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!