Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy bizonyos ember nemi identitása változik? Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.nagyon régóta vagyunk együtt párommal, mindig hűséges voltam.viszont nekem van egy gyermekkori fiú barátom akivel olyannyira közel vagyunk egymáshoz hogy szinte tudjuk mit gondol a másik.kisiskolás korunk óta "mászkálunk" együtt.Én amikor megismerkedtem a mostani párommal annó akkor én hozzá költöztem Debrecenbe.Mi Újpesten jártunk iskolába, utána középIskolába is...amikor én eljöttem ő átiratkozott egy másik középiskolába.Az a baj hogy rajta már akkor is vtak olyan dolgok amik egyértelműsítették hogy meleg.Szinte csak lány barátai voltak raJTAM KÍVül is csak lányok...és ő kezdte felvállalni akkoriban hogy "mizu"...eltávolodtunk egymástol....nem beszéltünk évekig, amikor is egyszer csak jelentkezett és azóta ő már nem meleg.sok csaja van.Alkalmi kapcsolatai de semmi komoly...aza baj hogy akkor régen is voltak csajai..de ugyanakkor fiúkhoz is közeledett.Ugymond biszexuálisnak tartotta magát...nem mondta ki igy de ez volt a helyzet.mintha az évek alatt egy másik ember..egy teljesen más identitású emberré vált volna.Nekem azóta született egy kislányom és boldogan élünk...Vele is sokat találkozunk beszélgetünk és mintha szerepet játszana...nem csak nekem adja elő hanem az egész életében...nem értem..cserélődtek a körülmények, az emberek..csak mi ketten vagyunk a régiek...de mintha legbelül vonzódás lenne köztünk...vagy nem.vagy nem tudom egyszerűen nem tudom mi van.félek hogy ő felőrli magát...ha azt mondaná hogy megismert egy lányt akivel boldog lenne de a lány nem visel el engem féltékenységből akkor kivonulnék az életéből csak boldog legyen...Sokszor vannak olyan megnyilvánulásai amit nem tudok hová tenni.kíváncsi vagyok a véleményetekre..beszélni nem akarok erről vele.nem akarok kést szúrni belé.én nem akarom hogy ő tönkre menjen mert itt valami nem stimmel.azt még hozzá tenném hogy tartós kapcsolatra nem képes...csak is aklami.lány barátai mér egyáltalán nincsenek...a szexen kívül legalábbis...dolgozni dolgozik évek óta egy pizza futárkodik szóval még az élete is ugymond átlagos...több infot nem akarok elárulni.köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 24. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Az identitás szó még mindig nem azt jelenti, amire gondolsz. Te a szexuális orientációra gondolsz.


De nem, egyik sem változik.

2014. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
...beállítottság...nem ez a lényeg.de azért köszi rövid tömör válasz
2014. márc. 25. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Biszexuálisoknál kisebb mértékben változhat. Élete egy egy szakaszában egyik vagy másik irány kerülhet előtérbe. De teljesen melegből teljesen heteróra nem sok esély van.
2014. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy az, ha csak alkalmi van, arra utalhat, hogy bizonytalan önmagával kapcsolatban. Bizonytalan, hogy képes lenne-e arra a szerepre, amibe párkapcsolatban lenne, nem akar olyan szintre kerülni, amikor már elváràsok vannak, vagy meg kell nyílna.

Ha veled néha furcsa megnyilvànulàsai vannak, az valószínûleg nem komoly, hanem kísérletezés. Gyakorlása a nökhöz való viszonynak, ami más, mint a barátság. Azért is építhette leva lány barátsàgokat, mert megpróbál mellettük férfi szerepbe kerülni. Csak hát nehéz, ha az emberben más is van.

2014. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenki nagyon igazakat írt nagyon köszönöm.Tudok én neki segíteni valahogy?kell egyáltalán segíteni?nekem zavartnak tűnik
2014. márc. 25. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz neki segíteni. Hagyd, hogy járja a maga útját.
2014. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehetséges, nekem is voltak, "Ilyen" illetve "Olyan" korszakaim :D de a leírtak alapján valahol még mindig akar tőled valamit nekem úgy tűnik
2014. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak olyan rémképek vannak a fejemben hogy esetleg...nem tudja feldolgozni és....
2014. márc. 25. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis helyrejön. Csak ne skatulyázd be semilyennek
2014. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!