Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy "idegbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy "idegbetegegek" lettetek egy bizonyos ember mellett?

Figyelt kérdés
Amúgy teljesen nyugodt ember vagyok a családtagjaimmal, a kollégáimmal, a barátaimmmal, a buszsofőrrel.... egyszóval mindenkivel. Türelmes vagyok, nem szoktam szinte semmin kiborulni, nagyon ritka hogy valami miatt felemelem a hangom. De a párom mellett állandóan ideges és feszült vagyok. Mindig az az érzésem, hogy tőlem várja hogy a létező összes problémáját megoldjam. Egyedül semmit nem képez elintézni. Se egy bevásárlást, se egy csekk befizetést... Ha néhány napra külön vagyunk, megint visszatérek az eredeti nyugodt idegállapotomba. De ha a közelembe van, megint feszült leszek. Mitől van ez? Mit tehetnék ellene?
2013. szept. 8. 18:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
idegbetegek bocsi :) már írni se tudok :)
2013. szept. 8. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:
volt
2013. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem leírtad.
2013. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesómmal volt ilyen. Szakíts.
2013. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ha néha felbosszant a párod... az, hogy nem vagy vele megelégedve, és életképtelennek tartod, az már kevésbé
2013. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele, csak beszéljétek meg ezt a problémát.
2013. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vagy még mindig vele? Beszéljétek meg, és változtasson...
2013. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen csak máshogy. Mikor vele voltam folyton hisztiztem és sírtam és majd megőrültem. Sem előtte, sem utána soha nem volt ilyen, nálam hidegebb és nyugodtabb ember kevés van. Fogalmam sincs miért volt. De ha a mostani fejemmel mennék bele és ez lenne akkor ott is hagyném azonnal. Ha így érzed magad akkor nem is vagytok egymásnak valók.
2013. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt ereztem a volt baratnommel, egyutt voltunk egy joideje, es rengetegszer ereztem enis, hogy egy rakas piszlicsare semmi dolgot is keptelen nelkulem elintezni, alapesetben egy hangos szot is irgalmatlan nehez kihozni belolem, vele meg olyan orditozos veszekedeseink voltak, hogy a vegere mar szegyelltem magam, de tenyleg, az idegbeteg jo szo, belolem is azt hozta ki.
2013. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem jó!

Nálam fordítva van. Ideges típus vagyok, de a barátom mellett megnyugszom nagyon.


Talán nem a megfelelő emberrel vagy együtt...

2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!