Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartanak komolytalannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak komolytalannak a korombeli lányok?

Figyelt kérdés
dolgozom, normális férfinak tartom magam, erre mindig belémállnak hogy én nem is vagyok férfi mert a szüleimnél lakom. Megtehetném hogy egyedül éljek, de egyedül semmi kedvem elcuccolni, meg barátaim se nagyon vannak, bár velük se laknék már szívesen 23 évesen. De ez tényleg így megy a nőknél? Akinek nincs sablon, tipikus amerikai filmszerű élete az lúzer és nem is férfi?
2014. márc. 24. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Grat hogy 23 évesen ilyen független tudnál lenni ha akarnál, én akkor még egyetemen/ ha elcseszem a matekom főiskolán fogok rohadni..
2014. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lina93 ***** válasza:

Vagy rossz helyen keresel barátnőt, vagy más oka van annak, hogy komolytalannak tartanak.

Talán az okának kéne utánajárni, mert kizárt dolognak tartom, hogy értelmes lány azért ítél el így, mert a szüleidnél élsz.

2014. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nincs ezzel gond. De ugye nem várod el egy 23 éves nőtől, hogy reggel amikor felkeltek, a kedves anyukáddal beszélgessen kávé közben, majd hazamegy, mert apukád jön haza, és ebédet főz neki anyu. Aztán majd hétvégén, megint randiztok? Valljuk be, tényleg elég komolytalan.
2014. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%

Én is a szüleimmel lakom és van egy jól fizető munkám,mégsem költöztem el itthonról,mert pénz kidobás az albérlet.Inkább félrerakom azt a pénzt,amit elcsesznék lakbérre és valamennyit hazaadok,hogy mégse egy tróger ingyenélő legyek.

Szerintem csak az újgazdag p*csáknak probléma ez.A környezetemben szinte minden korombeli a szüleivel él.

2014. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
miért a kis 20 éves fruskák mit tudnak felmutatni azon kívül, hogy bele tudnak ülni egy keményre vert farokba? szerintem rossz embereknél próbálkozol...
2014. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Nincs ezzel gond. De ugye nem várod el egy 23 éves nőtől, hogy reggel amikor felkeltek, a kedves anyukáddal beszélgessen kávé közben, majd hazamegy, mert apukád jön haza, és ebédet főz neki anyu. Aztán majd hétvégén, megint randiztok? Valljuk be, tényleg elég komolytalan."


Nem azt írtam hogy én így élnék egy lánnyal is..hanem hogy így élek jelenleg egyedülállóként és ezért komolytalannak minősítenek.

Ezt pedig igazságtalannak érzem. Egy 23 éves lánytól meg mit várok el? Leginkább semmit, a legtöbb korombeli akit ismerek és lány még munakszerződést se látott életében nem hogy dolgozott is volna akár egy percet is.

2014. márc. 25. 00:15
 7/8 Lina93 ***** válasza:

Szégyen, de valljuk be, a mai lányok nagyon aljasak többnyire...

Saját érdeküket tartják leginkább szem előtt.

Ismerőseim között tapasztalom leginkább és szörnyülködöm a kijelentéseiken, hogy "fogjunk pénzes pasit, akinek van háza, kocsija és a fejünk se fáj majd.." Sokuknak ez az érték.

Ha komoly érzelmekről beszélünk, nem kellene, hogy ez problémát jelentsen.

Kerüld az ilyeneket!

2014. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tudod kiket kefélgettem 23 évesen?


Körülbelül 17-20 éves csajokat.

Ezért mondom szépen: Szard má' le. Ne foglalkozz a korod beliekkel.


Nézd már meg hogy 50, 100, 200, 5000, 1 000 000 éve mekkora volt a korkülönbség a párok nagy többségénél. Segítek, általában 5-15 év a férfi javára. Amivel nincs semmi baj. A legtöbb nőben mélyen szinte az van genetikailag kódolva, hogy idősebb férfiakat keressenek. A férfiak persze minden nővel dugnának (lehet 15, 25, 35, 45), de alapvetően mivel a nők részéről az idősebb férfiak iránt van kereslet, ezért ők meg a náluk fiatalabb nőkre nyomulnak.

2014. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!