Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 28 leszek de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 28 leszek de még mindig 18-nak nézek ki. Jo lenne már egy jót kufircolni egy korombeli lánnyal, de sehol sem találok. Kinek kell egy ilyen. Nem is tom minek nevezem magam. Kérdésem: felakaszthatom magam?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod.


Csak az a probléma, hogy minél többszőr gondolsz rá és kapod e intereket kívüldől, az agyad dönteni fog, és tényleg felakasztod magad.

2013. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, én most leszek 27, de sokszor személyit kérnek, hogy vagyok-e 18. :D Amúgy én eddig ennek csak előnyeit tapasztaltam!
2013. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez igy nem mehet tovább! Egy 18 éves lánnyal mégsem járhatok. Probálkozak a nagyiknál
2013. dec. 7. 23:15
 4/8 A kérdező kommentje:
gratula #2-es. Csajod hány èves?
2013. dec. 7. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:

És miért zavar a 18 éves lánnyal jössz össze? Az életkort sokan adatnak tekintik, holott csak egy fizikai állapot.


Vannak 18-20évesek közül olyanok, akik a lelki intelligenciájukkal odaverik még a 30 éveseket is, de vannak akik még akkor is egy 14 éves szintjén állnak.


Én a saját 23 évetévemmel, nem érdekelne ha egy 17 vagy egy 27 évessel vet össze a sors. Mert, aki iránt vonzódik, akkor nem a kora miatt, hanem önmaga miatt. Ennyi a történet.


Így 31 évesen se tudna érdekelni, hogy 31 évesen éppen egy 18 éves lányt tolok az ágyban. Mert a fizikai kor egy állapot. Időben előbb születtem, ami nem jogosít fel arra, hogy akadályozzam önmagam.

2013. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"gratula #2-es. Csajod hány èves?"


Nincs csajom most. :S

2013. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd öregebbnek látszol, ha ropogtat kicsit az élet...
2013. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18-nak néznek, de a megnyilvánulásod alapján nem csak a kinézeted miatt nézhetnek annak... Ameddig a kufircolás neked az együttlétet jelenti, idősebb nő aligha fog komolyan venni! ;) Egyébként elgondolkodhatnál azon is, amit az egyik hozzászóló előttem a korkülönbségekről írt! Miért akkora probléma az? Én 23 éves vagyok (nő), a párom jóval idősebb nálam. Na és? MIért? mert a velem egykorúakkal még csak véletlenül sem értem meg magam kapcsolati szempontból. Ergo a többség komolytalan, erre meg nincs szükségem. Nekem mindig érettebb férfi kellett... Te miért nem tudsz elfogadni egy nálad fiatalabbat??? Neked hogy tetszene, ha megtetszene valaki, és azt mondaná hogy kizárt, mert 28. én csak 18 évessel akarok...?!
2013. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!