Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú jól néz ki, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú jól néz ki, a lányok egyből arra gondolnak hogy bárkit megkaphatna, és csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

mert ha így van akkor el vagyok átkozva :D

nem tartom magam csúnya gyereknek, de ugyanakkor nincs sok önbizalmam, meg ilyenek. ilyen esetben komoly témáról beszélni a lányokkal, azt jelenti mintha nem csinálnék semmit?



2014. márc. 25. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit akarnak a mai lányok. De egyre inkább azt veszem észre, hogy a BMX-től és a focitól nedvesedik a bugyika.
2014. márc. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ilyen esetben komoly témáról beszélni a lányokkal, azt jelenti mintha nem csinálnék semmit?"


ezt hogy értsük? kimagyaráznád, mert elég homályos

2014. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk találkozáskor a srác sokat beszél ilyesmiről már az ismerkedésnél akkor az elég sokat sejtet attól teljesen függetlenül hogy hogy néz ki szóval szerintem ha nem kelted ennek látszatát akkor nem lehet gond :)
2014. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ez nagyjából így van!nem vagyok egoista, elég kevés az önbizalmam, de tudom hogy nem nézek ki szarul.és a lányok ezért nem közelednek felém, mert azt hiszik hogy csak szexre megyek.aztán mikor megismernek rájönnek hogy nem.nem egyszer volt már ilyen...utólag ismerték be.ez van.
2014. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha nem keltem annak látszatát, akkor meg azt gondolják hogy nem akarom eléggé őket, vagy nem szépek.


Utolsó ez velem ugyanígy van...aki ismer, mind rájött, hogy rendes gyerek vagyok...nem olyan amilyennek látszok...

Szerintem is nagyon jól nézek ki, de önbizalmam kicsi

2014. márc. 26. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez mifelőlünk, lányok felől is így van! Vagyis ha egy átlagos külsejű lány önbizalomhiányos, nem is mer jól kinéző fiúval kezdeni gondolván, hogy úgyse akarhat tőle semmit.
2014. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gazdag pasiktól nedvesednek.
2014. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit kell érteni ,,komoly témák'' alatt ?
2014. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!