Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem akar tőlem semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki 2 évvel idősebb nálam és egyszer ráírtam és elég nyíltnak tűnt akit tényleg érdeklek, sokáig is beszéltünk, mondta h igen már látott engem a suliba. Aztán megint beszéltünk de már nem volt annyira az. A suliba mindig köszön de soha nem ír. Akkor ennyi volt? Nem fo írni soha vagy kezdeményezni?
2014. márc. 20. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem zavarja a korkülönbség
2014. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog. Itt még csak félénkségről sincs szó, hisz te írtál rá, tehát elvileg felfogta, hogy érdeklődsz iránta.
2014. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze a korkülönbség is zavarhatja, hány éves vagy?
2014. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 leszek ő 18
2014. márc. 20. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "akkor ennyi volt"?

Hisz nem volt semmi...

2014. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de van h visszanéz utánam akkor ez semmi? mert akkor inkább hagyom...
2014. márc. 20. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
a kor, mint probléma ki lőve. Valószínűleg nem érdekled. "ennyi volt". Mégha fiú volnál, akkor azt mondom van esély, de hát hogy néz ki az, mikor egy lány fut egy fiú után.
2014. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan jó a segged. Attól még lehetsz érdektelen számára, mint személyiség.
2014. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!