Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocco18 kérdése:

Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van magammal, hogy nagyobb hímvesszőt szeretnék.

18cm fölött vagyok, de legalább vagy 23-24cm szeretnék..

Mit tudnátok ajánlani ami hatásos?


2014. márc. 26. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyítót.
2014. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyujtófát. Nyújtsd ki mint a rétestésztát.
2014. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 18 fölött vagy örülj neki, egy 23cm-ssel sok nőnek fájni fog... És természetes úton csak a férfiak 5%-nak éri el a 20cm-t.

De ha ennyire fontos neked, magán kórházban tudják nagyobbítani csak egy vagyonba kerül...

2014. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a nicked Rocco28-ra, és onnan kicsinyíttesd vissza. Nekem bejött.
2014. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noydra ***** válasza:
Lovat akarsz azzal dugni?
2014. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Nem lehet nagyobbítani. Inkább egy önismereti tréninget javasolnék, hogy ne legyenek ilyen irreális vágyaid :)
2014. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vannak érdekes válaszok.

A problémám akkor jött létre, mikor a legutolsó partnerrel voltam, és szex előtt a fejemhez vágta, hogy "csak ekkora?"

Igen 18,4cm. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet vágnak hozzám. Szóval innen jött az ötlet.

2014. márc. 27. 07:03
 8/8 anonim ***** válasza:

egy paréj azt mondja, hogy a nagy az kicsi, erre elfogadod, és nagyobbat szeretnél?

onnan tudom, hogy paréj, hogy nekem álmomban se jutott volna eszembe, hogy BÁRKI bárkinek ilyen sértőt mond.

együtt vagytok még?

2014. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!