Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
majdnem 3 hete szakítottunk,de az a baj hogy nem tudom kiverni a fejemből. mindig eszembe jut hogy átvert,meg a boldog pillanatok is folyton eszembe jutnak és emiatt nem tudom elfelejteni bárhogyan is próbálom!Lassan szeretnék tovább lépni és egy új kapcsolatot,de az a baj hogy folyton féltékenykedni fogok és átverve érzem majd magam,mert ő ezt váltotta ki belőlem :( Nem tudnék ez ellen mit tenni,bárhogy próbálnék nem tudnék bízni!Mit tehetnék hogy ez ismét helyre álljon?mennyi idő kell ehhez nagyjából?tudom hogy pontosan idő ehhez nincsen,de nagyjából!Szeretném már kitörölni végre az agyamból!Normális válaszokat légyszíves
2014. márc. 26. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel vert át? miért lett szakítás?
2014. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
verd ki a farkadból :D
2014. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 liza6789 ***** válasza:
igazábol ez attól függ hogy mennyi ideig voltatok együtt. ha keveset akkor hamar el fogod felejteni de ha sokat akkor nem. szedd össze mindent amit utáltál ,idegesitett benne és akkor mikor eszedbe jut akkor gondolj ezekre. tervezz minél több programot a barátaiddal ,sportolj sokat és járj el szórakozni :) akkor elfelejted és újabb emberekkel is találkozhatsz és igy könnyebben lesz új kapcsolatod :) 15L
2014. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

1.miért érdekel?nem ismerlek úgyhogy bocsi de nem kötöm az orrodra.

2.no comment. utolsó mondat elolvasását javaslom a kérdésemből.

3.köszönöm,megpróbálom :)

2014. márc. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!