Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység többi lent SOS?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység többi lent SOS?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok srác

Barátnőm 15

Egyik fiu osztaly tarsaval elegge joba van.

Meseli baratnom, hogy ma pl.mennyit hulyeskedtek stb..meg hetvegen kerdezte tole az a srac, hogy ki megyunk e a varosba hulyulni ilysnek..baratnom ebbe bele ment de engem kb.meg sem kerdezett de hogy en is menjek...

Most legysk feltekeny vagy mit csinaljak? Otletek/tanacsok?



2014. márc. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, had menjen.
2014. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj még a féltékenykedéssel.
2014. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De úgy veszem észre, hogy minden áron azt szeretné hogy féltékeny legyek. Nem ertem. Mit tegyek..?
2014. márc. 26. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el, és meglátod hogyan viselkednek egymással.
2014. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, ne mi döntsük már el, hogy féltékeny legyél-e.. Neked kell érezni. Ha megbízol a barátnődbe, fölösleges féltékenykedni. Ha nem bízol benne, akkor meg beszéljétek meg a dolgokat. A kommunikáció csodákra képes egy kapcsolatban. :)
2014. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy 15 éves kis p*csától...ha már ilyen fiatalon csinálja ezt mekkora k*urva lesz 20évesen TE JÓÓ ISTEEEN :(
2014. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%, hogy előbb-utóbb megcsal és elhagy a másik srácért. De hisz még csak 15 éves. Ilyen korban ilyenek a lányok.
2014. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!