Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok egy filmkarak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy filmkarakterre, nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Van egy karakter, akibe "szerelmes vagyok". Ezzel nem volt bajom eddig, úgy gondoltam, hogy normális dolog. Aztán összejött valakivel a filmben és nagyon zavar, hogy teljesen más személyiségű mint én és rossz a tudat, hogy Őt egy olyan lány fogja meg, aki totál az ellentétem.

Hülyeség az egész, tudom, szerintetek mit tegyek, hogy ne zavarjon ez ennyire?



2014. márc. 22. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el élni.
2014. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Élet Ellenségének igaza van.
2014. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bizony.
2014. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 JulyAugust válasza:
Azért pszichiáterhez nem kell fordulni ezzel a problémával, mert bár szokatlan, de vannak ezzel így páran :) amikor nincs párkapcsolatom akkor én is rá szoktam kattanni valakire, aki elérhetetlen (jobbára filmkarakter) és ábrándozok. Sztem ez nem olyan ritka dolog, nyugi. Hány éves vagy és milyen nemű?
2014. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tényleg attól függ, hogy hány éves vagy.
2014. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2014. márc. 23. 00:46
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem határeset. ez az utolsó, hogy ilyen előfordul veled, és a közeljövőben át fogsz térni a valós személyekre.
2014. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem
2014. márc. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!