Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be nekem az emós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be nekem az emós csajok? 17/F

Figyelt kérdés
Nem tudom megmagyarázni de annyira tetszik az a tipikus emós haj, meg ahogy öltöznek, szinte megbabonáz, annyira gyögyörűek, jó nemazt mondom, hogy kivételnélkül mind bejön, de pl ha választanom kellene egy jócsaj vagy egy emós jócsaj között na tipphelhettek melyiket választanám...

2014. márc. 26. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak? Ízlések és pofonok :D

De még mindig vannak emósok? Azt hittem már évek óta kiment a divatból.

2014. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az semmi, én imádom a brokkolit! Ez szerinted miért van?
2014. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem haltak ki, csak kihaló félben vannak. (sajnos)

Kedves 2. válaszoló ha imádod a brokkolit akkor arra az a magyarázot, hogy izlik neked. De arra hogy nekem miért az emós csajok jönnek be a legjobban továbbra sincs magyarázat.

2014. márc. 26. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:

De van. Mindenre van. Szerintem az lehet,hogy van bennük valami hűvös, különleges és ez vonzó.

Nekem pl. pont ezért tetszenek a fehér bőrű, fekete hajú fiúk.


L/19

2014. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy miért tetszenek neked az emós lányok, azt csak Te magad tudod. :)


Csak, még nem jöttél rá. :)



Nekem is tetszenek.. Nincs benne semmi érdekes.



'Ízlések és pofonok'

2014. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blackmetalmate666 válasza:
Azért mert ízlésficamod van.Amúgy meg igen, hál' istennek kihaló félben vannak.Remélem nemsokára el is tűnnek a föld színéről.
2014. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!