Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nem helyes srác arcáról lehet olyan fényképet készíteni amin helyesnek tűnik?

Figyelt kérdés
Mindenféle utómunka meg photoshop nélkül persze. :)
2014. márc. 27. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen...
2014. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó sok smink...
2014. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de a valóságban úgyis minden kiderül. Mondjuk az is igaz, hogy mindenkinek mást jelent a szép/helyes, és lehet, hogy azt a "nem helyes" srácot egyébként is helyesnek tartja valaki, nem kell képekkel manipulálni.
2014. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebookon 90% ilyen :D
2014. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Smink, beállítás, ez mind-mind segít. De PSezni sem olyan bonyolult.

De tudnod kell, hogy miért nem jó hazudni a fotódról: https://www.youtube.com/watch?v=PR6sFvSRDHg

2014. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem célom megtéveszteni senkit, nem azért tettem fel a kérdést. :) Igazából arra lettem volna kiváncsi, hogyha kép alapján helyesnek mond valaki akkor vajon élőben is annak találna-e. Semmi extra nincs a képpel kapcsolatban (nincs smink, utómunka stb, nem profi fotó), simán szemből lett készítve normális fényviszonyok mellett.
2014. márc. 28. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ szerintem, lehet, hogy képen helyesnek találnak, de élőben nem, vagy fordítva. Mondjuk szerintem élőben kompenzálhat valamit a pozitív kisugárzás, ha nem találnak annyira helyesnek, de az is számít, hogy ha pl. találkoztok, a másik embernek milyen kedve van, meg még kb. ezerféle dologtól függ az egész.
2014. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!