Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen érzés ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés ha egy helyes srác szerelmes belétek, de nektek ő nem kell valamiért?

Figyelt kérdés
Szóval olyan valaki aki külsőre bejön, de belsőre nem az igazi valami miatt.
2014. márc. 26. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen érzés lenne? Fejen kéne állnom, és körbef*snom magam?
2014. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyankor csalódottságot érzek, de néha reménykedem, hogy változik a helyzet. De nem mindigg. pl most van egy pasi akinek nagyon bejövök, tudom, mert mondta, más esetben az eseteim az ilyen fiúk, de pár találkozás után már olyan furcsa volt nekem, kissé butának tűnt, teljesen lehangolt. 19/L
2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2, köszönöm a választ. :)

#1, ha csak ennyre futja akkor talán hozzá sem kéne szólni, de azért köszi a választ

2014. márc. 26. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy miért nem jön be, ha nem jön be.

Flörtölni szeretek, de azt nem szeretem, ha valaki odáig van értem, akinek az érzéseit nem tudom viszonozni. Inkább kerülöm az illetőt.

2014. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnálom az illetőt, s próbálok minél kevesebbet találkozni vele, e ébresszek benne fölösleges reményeket
2014. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ahány eset, annyiféle érzés. És nem csak egy dolgot lehet érezni valaki iránt!:)
2014. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!