Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Streptease bárt keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Streptease bárt keresek Szegeden. Tudja esetleg valaki hogy van-e ilyesmi itt?

Figyelt kérdés
Leánybúcsúra mennénk. :)
2014. márc. 27. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jenny bárja.Ha jól tudom még így hívják.Az új híd lába után a szegedi oldalon van.
2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. :) Azon kívül keresnék :)
2014. márc. 27. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Más hely nincs Szegeden.Csak a házhoz rendelt striptease táncosok vannak még.De akkor a helyet nektek kell biztosítani.De olcsóbban kijön mint a bár.
2014. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok, de a Jenny bárjáról se tudtam ( pedig az újszegedi oldalon lakok ). Viszont... szegediboszorkanyok.hu itt prostik vannak, de elviekben sztriptíztáncos csajt is találsz közöttük, vagy olyat, aki vállal sztriptízt!
2014. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy a másik megoldás hogy béreltek egy kiskocsmát egy estére és oda hívtok 2-3 striptease lányt.Ez se jön ki sokkal többe mint a bár.
2014. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Valójában a megszervezett leánybúcsú nagyon unalmas és nyomorúságos lesz a feladatokkal és szeretnénk páran a menyasszonnyal lelépni a többiektől majd ha lankad a figyelmük. Beülős helyre gondoltunk, nem vennénk prostit természetesen. :) De akkor lehet ilyen csak a filmekben van! Azért köszi :)
2014. márc. 27. 22:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Minden bérelést offoltak a pénz miatt, mi alapból luxusszobát vettünk volna ki, de terelve lett :D A Jennyben nem csak bérelni lehet csajkat? Van valami műsor is esetleg? Csak kicsit félek a helytől, mert hallottam rosszat is.
2014. márc. 27. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

A Jenny nagyon drága ha jól tudom alap 1000Ft a belépő és 1000Ft egy sör.Jobb esetben egy lány rázza magát a rúdon de lehet az se.A műsort külön kell kérni és fizetni.

A lányok majd odamennek hozzátok és megkérdezik meghívjátok őket e egy italra.Na erre azt kell válaszolni hogy nem mert alap legdrágább piát kérik ki :)

Pár lány lesz csak a választék és megkérdezhetitek tőlük mennyiért vállal egy műsort.Azért nem ajánlom mert teljesen az ember lehúzására hajtanak de ha a pénz nem számít nektek akkor jó hely.A biztonságról annyit hogy jobb mint az utcán ott nincsen balhé pedig kemény alakok is megfordulnak ott.Csak női táncosok vannak ott.

Most leánybúcsú lesz vagy elírtad a legénybúcsút?Mert akkor chip and dale táncost kerestek szerintem :)

2014. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! Nagyon hasznos volt ám, oda nem fogunk akkor letévedni! Nem írtam el, leánybúcsú :) Nem akarunk idegen péniszeket látni, mind ezer éve kapcsolatban vagyunk, nem érdekes ez már nekünk. Csak kis izgalom, valami extra jó lett volna, meg sosem voltunk még ilyen helyen! :)
2014. márc. 27. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha lányok vagytok más a helyzet.Akkor a Jenny bárja se olyan húzós.Befizetitek a belépőt,isztok valamit és kértek egy 10-20 perces táncot amit előad a rúdon a csajszi.De lehet velük beszélni és hoznak időpontra nektek chip and dale fiúkat is akár :)

Amúgy fotók a helyről fent vannak a neten.

De ha igazán fel akarjátok dobni a leánybúcsút akkor ahol tartjátok oda hívtok két chip and dale srácot.Nem kell a farkukat bámulni és semmi ilyesmi.

Mondjuk lebeszélitek velük hogy rendőrruhába jelenjenek meg és előadják magukat.Megbeszélitek velük ki az ünnepelt odamennek és utána megszólal a zene és táncolnak nektek fél órát tangáig,kis gatyáig levetkőzve vagy ahogy megbeszélitek velük.Ahogy a filmekben szokás :)

Mindent előre egyeztettek velük mennyi,mikor,hogyan.Ha idősebbek is lesznek a leánybúcsún azok se fognak megbotránkozni ez inkább show műsor jellegű dolog.

2014. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!