Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valahol Szegeden sztiptízb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valahol Szegeden sztiptízbárt? A párom szeretném meglepni vele! Persze együtt mennénk!

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond, hogy te vagy a férfi fél.
2014. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak vicc??! 0.0 Hogyha te vagy a lány akkor szerintem kozárt dolog hogy élveznéd -.-
2014. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :) és kitudja ... Még élvezhetem is nem????
2014. jan. 7. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Max ha bi vagy. Ha nem, akkor nem értem, hogy miért jó neked, ha a párod előtted más csajokra izgul.
2014. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha ettol jobb lesz az agyban,es hevesebben veti rad magat me' ne! En is szivesen mennek ilyen helyre itt. 0:)
2014. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos kedves utolsó!!!Mivel egy kicsit ellaposodott a sexuális életünk így arra gondoltam ezzel lehet egy kicsit felturbóznam!!!Az hogy ott riszál meg vetkőzik neki szerintem nem baj!!!és inkább ez így mint hogy esetleg félrelép jen!!!nem vagyok bi amugy!!!
2014. jan. 10. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó, egyáltalán nem bántásképp írtam, ne haragudj érte.

Valahogy éreztem,hogy ilyesmi lehet a dologban.

Megértem,szerintem is jobb ha valamivel feldobjátok a kapcsolatotokat. :)

Rúdtáncos tanfolyam van szegeden, lehet azok valahol fel is lépnek, mégha nem is +16os +18as formában.

2014. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!