Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a testépítőkről?

Figyelt kérdés
Nem a helyi vagány hobbigyúrósokról, hanem akik versenyszerűen csinálják!
2014. márc. 28. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel egyet sem ismerek, így képek alapján csak annyit gondolok, hogy nagyon rondák.
2014. márc. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de szerintem iszonyat undorító ha valaki akkora állat már.
2014. márc. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-lányokhoz szólt.
2014. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A testėpitök nem azėrt edzek, hogy a kis csitriknek tetszenek!
2014. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*edzenek
2014. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ők is ugyanolyan emberek mint mi, csak nekik ez az életük.


Én ismerek párat, és ők sem különbek emberileg mint bárki más. Köztük is vannak jófejek, és bunkók is. Intelligensek és buták is.


Bár én az ő életmódjukat nagyon egészségtelennek tartom. Versenyekre felgyúrják magukat aztán verseny után leeresztődnek. (ok akkor is izmosak, de olyanok mint versenyen). És szegények elég sokan szenvednek impotenciától (kevésnek is van tartós kapcsolata, vagy bármilyen a nőkkel - de nekik ez az életük) a szteroidok miatt (mert íratlan szabály, hogy ezzel a szerel élni kell, különben hátrányba kerül versenyen). Mondjuk direkt lett egy másik irányzat is, a szteroid nélküli, "természetes" testépítés, de nincs az ismeretségemben olyan aki ezt követte volna.


Én végső soron sajnálom őket. Számomra olyanok mint a mai pálcika modellek. Lemondanak a férfiasságukról, a rendes életről a hírnévért. De minden bizonnyal megéri nekik, ha belevágtak és végig viszik.

2014. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem az esetem ha egy pasinak a gyúráson kívül más sikere nincs az életében, olyan.. üres. és emellé még nem is vonzó a kinézetük sem.
2014. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!