Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki egyedül marad?

Figyelt kérdés
Több sikertelen kapcsolat vagy próbálkozás után kiábrándultam a férfiakból. Nem hiszem, hogy kizárólag az ő hibájuk, hogy így alakult. És örökre se akarok egyedül maradni. Az egyedüllét lehet ilyenkor megoldás?
2014. márc. 23. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Átmenetileg megoldás, én is ezt teszem most. :-)
2014. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen. De ne ess át a ló túloldalára mint anyám. Várja a szőke herceget, közben pedig ő sem egy királylány.


45 éves és úgy néz ki egyedül hal meg. Ha olyan sokáig él az ember társ nélkül holott vágyakozik rá, abba belekattan.

2014. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ASOT ***** válasza:

Vannak az embernek az életében krízises időszakok.

Vannak akik feladják, vannak akik belefáradnak.

De nagyon sokan menekülnek, elbújnak, megfutamodnak. Ami valahol gyengeségre utal.

Persze van akinek megvan az oka is rá.


Van akinek megoldás az egyedüllét mert elgondolkodik kicsit, végiggondolja az életét, és rájön h mit kéne tennie.

De van aki sokkal mélyebbre süllyed mint amilyen szinten akkor van, és minél tovább tart ezaz állapot annál nehezebb lesz kimásznia belőle. Mert egyre mélyebb lesz a gödör. És ez történik a legtöbb esetben, nem az első.

2014. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ASOT most komolyan kérdem, te valami pszichológus vagy?
2014. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:
nem :)
2014. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 arra nem gondoltál, hogy ő legalább értelmes választ próbál adni? Nem kell lefikázni emiatt.
2014. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért egy középkorúnak másabb a pártalálás, mint egy huszonévesnek.

Igen, lehet jobb is, rosszabb is, bár nem hiszem, hogy ez annak a függvénye, hogy van-e kapcsolatom. A kapcsolatok minősége egyre romlott az utóbbi időben, ezért jutottam idáig. A kapcsolatokkal én is romlok?

2014. márc. 23. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:

isten ments, nem lefikázni akartam én őt, remélem nem annak tűnt.

Csak érdekes válaszokat ad mint amiket szoktak adni. Habár ritkán látom.


szóval bocsi ha rosszúl vetted.

2014. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki egyedül marad, annak közvetlen következménye az egyedüllét. Ez nem választás kérdése. :)


Komolyra fordítva a szót, én sosem értettem azokat akik azért vannak valakivel hogy ne legyenek egyedül. Azóta nem hogy kipróbáltam.

2014. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam senkivel azért,hogy ne legyek egyedül, már most is egyedül vagyok egy jó ideje, csak aki vonzott, azzal megpróbáltam, és nem ment.
2014. márc. 23. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!