Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lina9407 kérdése:

Honnan tudhatom hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérlek ne nevessetek ki de fogalmam sincs hogy mi van velem. Már mindent meg próbáltam de senki nem mond semmit.Az a helyzet hogy folyamatosan hányingerem van, szédülök, változékony a hangulatom és a mellem is feszül. két napja csináltam egy tesztet az pozitív lett. El mentem orvoshoz tőle azt a választ kaptam hogy ő honnan tudja hogy terhes vagyok-e vagy sem? mert el romlott az ultrahang! azt el felejtettem mondani hogy 2 hónapja nincs menstruációm! fogalmam sincs hogy mit tegyek ha valaki tud valamit mondani nagyon szépen meg köszönném!

2014. márc. 28. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha egy tesztet csináltál és az pozitív lett, emellett 2 hónapja nincs menszeszed. Akkor lehetséges igen hogy terhes vagy. A helyedben csinálnék mégegy tesztet, és elmennék egy másik dokihoz akár magán orvoshoz.
2014. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha 2hónapja nem jött meg ès pozitìv a teszted akkor terhes vagy gratulálok:) viszont orvoshoz már mehetsz keress más orvost. de meg se vizsgált kézzek se?
2014. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a teszt pozitív akkor terhes vagy! Főleg ha nem menstruálsz. De még egy tesztet csinálhatsz.

Ez mi,hogy nem jó az ultrahang honnan tudja?

Nincs másik orvos? Kézzel megvizsgált? Egy ekkora terhességet már úgy is ki tud tapintani. Mikor kell visszamenned a dokihoz?

2014. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miféle orvos ez, hogy csak igy elküld a francba azzal, hogy rossz az UH? Ekkora gyökeret. Vegyel meg egy tesztet, ha az is pozitív, akkor tuti. Bar mar 2 honapja nincs vérzés, ez is szinte biztos.
2014. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! Nagy valószinűséggel! Csinálhatsz még tesztet de felesleges! Ha más nem,háziorvos tól kérj vizelet vizsg. Uh nélkül is megállapitható a terhesség!
2014. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Szexeltél?

2. Védekezés nélkül?

3. Kimarad a menstruációd?

4. Pozitív a teszt?


Ha mindre igen a válasz, akkor terhes lehetsz. Azt meg elég nehéz elhinni, hogy egy orvos ilyet mondott volna. Menj másikhoz.

2014. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kit kérdeztél, aki nem mond semmit? mert ezt orvos tudja megállapítani...


pozitív a teszt és két hónapja nincs menzeszed...elég gyanús, hogy terhes vagy... (ha még azt is mondod, hogy védekezés nélkül szexeltél, akkor biztos)


menj másik orvoshoz! olyanhoz, akinél működik az ultrahang és foglalkozik veled (ezt meg nem is minősíteném...)

2014. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok. köszönöm hogy válaszoltatok. el megyek másik orvoshoz mert ez egy tahó volt. csak gondoltam meg kérdezem mert aki már szült az többet tud mint én. köszönöm a tanácsokat amiket meg fogadok és meg is csinálok. nagyon hálás vagyok a sok jó tanácsért!
2014. márc. 29. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!