Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha bevettem a 72 órás tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevettem a 72 órás tablettát honnan tudhatom hogy hatott és nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy két hét múlva csinálsz egy tesztet. De ha megjön a vérzésed, akkor nagy vszínűséggel nem vagy terhes.

Persze vannak kivételek. A teszt biztosabb.

2011. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De lehet hogy most a tabletta össze fogja zavarni a ciklusom és ki tudja h mikor kell hogy megjöjjön a menstruációm....
2011. aug. 8. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
2 het mulva teszt.. ennyi..
2011. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtam a tesztet.
2011. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nő 10 szeresére a pocakod röpke 9 hónapon bellűl, akkor nem lettél terhes és hatott a csodaszer!

:D

2011. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Óóóóó tényleg??? :D hahahaha
2011. aug. 8. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, és ha úgy tetted volna fel a kérdést hogy honnan tudhatod hogy terhes maradtál- e, ezt válaszoltam volna: ha kinézel az ablakon és azt látod hogy ellepik a légteret a gólyák a házad körűl, akkor nincs kecmec, terhes lettél...

:D

2011. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Milyen segítőkészek vagytok...

Nekem egy hétre rá megjött, pedig még egyáltalán nem lett volna időszerű. Természetesen ez még nem zárja ki a terhességet, és persze emberfüggő.

Amúgy, elvileg a rendes időben kéne megjönnie, 1-2 nap csúszással, de ennek a valószínűsége elég kevés ekkora hormonadag után.

Valahogy bírd ki azt a 2 hetet (célszerűbb lenne többet várni..), és ahogy előttem írták, csináld meg a tesztet.

2011. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Én is szedtem már be ilyet és vagy 2-3 hetet késett utána a mensesem a teszt meg negatív volt. Küldött az orvos ultrahangra is, hogy nem-e vagyok terhes, de nem voltam. Aztán adott egy gyógyszert ami másnapra meghozta.

De ne idegeskedj! A végén még azért nem jön meg időben.

Remélem segíteni tudtam kicsit.

2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a RENDES válaszokat, hát remélem minden rendben lesz, nagyon nem kell nekem most ez az orvoshoz járkálás mert nem jött meg,stb,stb....
2011. aug. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!