Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel könnyebb a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel könnyebb a párkapcsolati élete egy lánynak, mint egy fiúnak manapság?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A válasz függ attól is, hogy fiú vagy lány vagy-e. Szóval?
2014. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyiknek se könnyebb....ugyanúgy "meg kell dolgozni" mindkettőnek a boldogságért, hogy a kezdeti lángolás, vágy és érzelmek a későbbiek folyamán se laposodjanak el :)
2014. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
egy lánynak nyilván sokkal-sokkal könnyebb!
2014. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MrPifta ***** válasza:
75%
ugyanannyira nehéz/könnyű, egyiknek sem jobb
2014. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Lányoknak ezerszer könnyebb,csak válogatniuk kell és ennyi.És nekik sokkal több kapcsolatuk is van és lehet is,ha akarják még átlagos lánynak is igen.

Míg egy átlagos srácnak még esélye sincsen a lányoknál,szóval ennyit erről.

2014. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért is? Alapból mindkét nem egyedinek van egy egyéni ízlése, tehát, csak olyannal jöhet szóba a kapcsolat, akihez vonzódik. Na most ha ez nincs, persze bárki max behunyja a szemét. Idáig egy-egy.

De, ha a lány kevés srácot enged magához közel, ráfogják, hogy válogatós beképzelt liba, ha többet, akkor meg, hogy ribizli.

Mondják, ewgy lánynál, akármilyen is, sorban állnak a pasik, és válogathat. Ez mondjuk alapból nem igaz, de tegyük fel, hogy az, akkor is, a sorban állók mindegyike ugyanazt akarja? Ugyanúgy viszonyul majd a lányhoz, megadja neki, amire szüksége van? Talán ha a lánynak egy gyors kufircra van szüksége, akkor igen, de ezen felül nem hinném. Egy lánynak ugyanúgy át kell mennie a párválasztás buktatóin, vállalva a kockázatot, hogy érdemtelent választ, pl. olyat, akinek csak az ágyba kell, vagy aki megcsalja, nem tiszteli stb. Szóval egyáltalán nem látom át, hogy miért volna könnyebb. Ha egy srácnak nem sikerül partnernőt találni, mit mondanak neki a többiek? Szedjen fel csajokat a diszkóban egy éjszakára, vagy menjen hivatásoshoz. A srác kvázi büntetlenül megteheti ezt, mivel a társadalom elnézi. Ha egy lány viszont alább adja, és nem párkapcsolati viszonyok közt szexel, hanem kalandozik, akkor később csökkennek az esélyei egy komoly kapcsolatra, mert a srácok többsége nem nézi el egy lánynak, ha bizonyos számúnál több pasival volt már előtte.

Plusz, egy csomó lánynak egyáltalán nem olyan jó a szex se, különböző okok miatt, mint pl. a partner ügyetlensége, vagy még inkább önzősége, ja és tegyük hozzá, hogy ez a védekezés oldalon is megvan, ha a srácnak derogál gumit húzni, mert neki úgy kényelmesebb.

2014. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocs, a 3-nak ment az előző.
2014. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De én pl.fiúként nem kapok meg egy lányt sem,csak tényleg azokat akikre nincs egyetlen jelentkező sem.Míg lányok válogathatnak a csúnya,átlagos,helyes fiúk közül és persze az utóbbit fogják választani,szóval könnyebb dolguk van.Hiába megyek le diszkóba,ha ott se kellek senkinek,igazából nem egyéjszakás kalandra vágyok,prosti nem adhat szeretetet...sz*r úgy élni,hogy senki sem szeret a szüleiden kívül,a lányoknak ez bármikor megadatik,még ha ők vissza is utasítják.Nekem nincs mit visszautasítani,hozzám nem közeledik senki,nem érdeklek senkit,engem pedig kikosaraznak.

Nem a párkapcsolatra nehézségekre gondoltam,hanem,hogy odáig melyik nemnek könnyebb eljutni,hogy egyáltalán kialakulhasson bármi egy számára vonzó férfival/nővel.

2014. márc. 28. 14:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Itt egy példának ez a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Most írták ki, itt is látható, hogy megoszlanak a vélemények, van akinek bőven átlagon felüli, van akinek meg csúnya, taszító.

Kérdező, én is voltam lányként a te helyzetedben, hogy úgy éreztem, senkinek nem kellek, de az is igaz, hogy volt igényem: hogy szeressen valaki akinek ezt viszonozni tudom. Jó sok időbe tellett, mire ez elérkezett, és nem az volt, hogy sorban jöttek nekem nem megfelelő jelöltek, inkább, hogy nem közeledett senki. Nekem pl. a kisugárzásom volt szerintem olyan, ami miatt nem jöttem szóba a srácoknál nőként.

2014. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ha egy srácnak nem sikerül partnernőt találni, mit mondanak neki a többiek?"


Megmondom én neked! "mekkora bénaság, még egy nőt se tud felszedni! na ásd el magadat vagy vágd le a farkadat, úgysincs szükséged rá!"


Valami ilyesmire számítottál? Vagy nem?

2014. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!