Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a párkapcsolati horoszkópban?

Figyelt kérdés

Miszerint pl. a Szűz jegyűnek ideális párja lehet a Bak, Bika és a Halak, ezzel szemben 'nem illik hozzá' a Nyilas, az Iker és a Vízöntő.

Ezt csak egy példának szántam:) Volt egy párom, akinek Iker volt a horoszkópja, én Halak vagyok és valóban, ahogy írja a horoszkóp, jegyünkből(úgy értem szokásaink,természetünk) adódóan állandóan mellőzöttséget éreztem mellette. Egy másik párom Iker jegyű, mellette fantasztikus volt minden, az ő racionális típusa és az én álmodozó típusom valahogy kiegészítették egymást. Ti mit gondoltok az ilyenekről?:) (zárójelben megjegyzem, hogy azért nem függök a horoszkópoktól, sőt nem is ez alapján választok párt magamnak:D)


2014. márc. 19. 16:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már annyi ilyet olvastam hogy az jött ki hogy mindenki mindenkivel és milyen igaz.
2014. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Küldöm a pénzenergiát, várj csak! ;)
2014. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-as Miért hitted azt, hogy ez vicces lesz?:/
2014. márc. 19. 16:48
 5/24 anonim ***** válasza:

Én bak vagyok, a párom halak. 10oldalnál azt lehet olvasni, hogy nem illünk össze, másik 10nél meg azt, hogy nagyon..:D

Kamu az egész, sosem hittem benne. :D

2014. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Földhözragadt, racionális és szkeptikus vagyok, de ahhoz már túl sok minden történt, hogy legalább ne higgyek benne egy kicsit. ...Elvileg a szűz-bika a legjobb párosítás... hm.
2014. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem tudom én bak vagyok és senki nem illik hozzám, úgyhogy nagyon azért nem :)
2014. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Semennyire, a horoszkópot azok találják ki, akik túl buták vagy lusták ahhoz, hogy olyasmivel foglalkozzanak amihez valódi tudás is kéne.
2014. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
1-es Ez is igaz! Ne eszerint válasszon magának az ember társat.Lehet, hogy pont egy Iker és egy Nyilas jegyű életük végéig együtt lesznek szerelemben, megeshet.:)
2014. márc. 19. 16:51
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne jobban, mint abban, hogy egy tál leves vagy egy kínai süti meg tudj jósolni a jövőt.
2014. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!