Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pitizzek neki ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitizzek neki ezek után?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő. Nagymenő srác. Lekezel mindenkit. Átvágja a lányokat. Aztán egy maaarha nagyot csalódik. Antiszoc lesz. Megtalál engem. Megnyílik nekem. Nagyon sokat vagyunk együtt, az ő kezdeményezésére. És beszél, beszél, beszél, az álarc lehullik. Úgy tűnik, tetszem is neki. Tudja, hogy ebből nem lehet semmi. Kicsit lelankadt a kapcsolatunk, mert megint elkezdett hülyét csinálni belőlem. Megkérem, hogy ne, bocsánatot kér. Elhívom borozni, filozofálgatni. Mondom, hogy a barátnőm is ott lesz. Megkérdezi, hogy dögös-e, fészbuk bekapcs, konstatálja, igen. Kiderül, hogy mégsem tud jönni a barátnő. Lemondja a találkozót.

Probléma a következő: Nos, nekem szükségem van rá. Mint barát. Meg vonzódom hozzá, de ez más kérdés, nem lesz belőle semmi. És meg akarom ismerni. Több kell abból az életérzésből, amit ad. Nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy bele vagyok esve, és nem akarok nyomulni. Mert ezzel heccel. És idegesítő. Mintha belelátna az álmaimba. Ugyanis gyakran álmodok arról, hogy szexelünk...



2014. márc. 28. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Magadat alázod csak vele.
2014. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miután megkap téged, utána felveszi megint a póker arcot és tovább áll.
2014. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne.

Ha rosszul érzi magát, majd téged használ zsebkendőnek, hogy kisírja magát, aztán majd tovább áll megint.

Ugyan miért van szükséged egy ilyen emberre? Azt hiszed, nincs sok olyan ember, akivel el lehet beszélgetni, de nem csap be?

2014. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!