Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt múlik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt múlik el a szerelem szakítás után, ha minden hétköznap látod, ő szakított és 1 évig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
csak úgy kb...
2014. márc. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát képzeld, mi majdnem 2 évig voltunk együtt, aztán együtt is éltünk már egy ideje, most is, hogy miért, az bonyolult, de még szeretjük egymást, jgy néha szexelünk, mert nem bírunk magunkkal... de ha találnék valaki mást szerintem könnyebb lenne kihevernem/ellentmondanom a csábításnak. De ez csak az én véleményem 19/L
2014. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Én 1,5 éves kapcsolat után 3 hónapig szenvedtem, ha ezt vesszük matematikai alapul akkor neked elég lesz 2.
2014. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 évig voltunk együtt, együtt is éltünk, ő szakított. 1 hónap után újra szerelembe estem.


Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy egyszer már szakítottunk, és habár nem számítottam a szakításra, mert boldognak hittem magunkat, és akkor nagyon megviselt egy pár napig..igazából rájöttem, hogy mégse volt minden rendben. Ezért egészen hamar túl is léptem a dolgon, ráadásul találkoztam valakivel, aki teljesen levett a lábamról. Így 1 hónap alatt elmúlt a "szerelem" (mert én korábban annak hittem magam) és helyébe lépett egy új.


Ha találsz valaki mást, akkor könnyebben fog menni egyébként a felejtés.

2014. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam. Nekem egy év volt...
2014. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!