Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is jutott el erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott el erre a pontra? Mostantól nem érdekelnek a lányok.

Figyelt kérdés
rájöttem hogy az összes csak bunkózni tud vele merre meg nem vagyok kíváncsi és hamarosan go a diófára a vontatókötéllel... Köszönöm lányok! ezt tudjátok hogy így írtjátok a faszikat ti összeesküdtetek ellenünk! Daszvi dányjá
2014. márc. 28. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd meggondolod magad.
2014. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Például én igen :) szóval megértelek, sokkal jobb egyedül, mert nagyon sok mindentől megkíméled magadat :)
2014. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem eddig se nagyon érdekeltek.


20/F

2014. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor megfogadtam már, csak olyan hülye vagyok, hogy mindig elkezdek valakihez vonzódni, meg kezdek reménykedni, aztán jön a nagy koppanás.
2014. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De akkor meg mit játsszák az agyukat hogy a sok szerencsétlen barom férfival elhitetik hogy "szeretik" meg "egy párt alkotnak" meg ilyen sztereotip állattsággokkal???
2014. márc. 28. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne csináld már! Bár én lány vagyok, de én is csalódtam már, de elhatároztam, hogy nem ez fogja irányítani az életemet. Ha nem viszonozzák az érzéseidet, azt felesleges erőltetni, döntsd el magadban, hogy akkor kész, így járt, nem érdekel többé. Ha akarsz beszélgetni, akkor írhatsz, de a diófát verd ki a fejedből.
2014. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor eperfa
2014. márc. 28. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem... Az se jó. Ha annyire érdekel a botanika, akkor inkább keress valami bokrot. Málna például ;)
2014. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jajjmár te is kezded örülök hogy ilyen jól mulatsz másnak a ledíbolt életén
2014. márc. 28. 21:46
 10/16 xDeviantx ***** válasza:
egy igazi puhap* lehetsz, ha ennyi telik tőled. ezek után mégis mit vársz az élettől?
2014. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!