Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is jutott el erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jutott el erre a pontra? Mostantól nem érdekelnek a lányok.

Figyelt kérdés
rájöttem hogy az összes csak bunkózni tud vele merre meg nem vagyok kíváncsi és hamarosan go a diófára a vontatókötéllel... Köszönöm lányok! ezt tudjátok hogy így írtjátok a faszikat ti összeesküdtetek ellenünk! Daszvi dányjá
2014. márc. 28. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem bmeg, nem mulatok rajta, de te se veheted komolyan magad ha az a téma hogy milyen fára akasztod magad.

De nyavalyogj csak, hogy szar az élet. Még el is hiszed, hogy neked a legrosszabb. Elárulom, hogy remek helyzetben vagy, ha nem hiszed, nézegesd ezeket a videókat: https://www.youtube.com/user/RusDocuFilms/videos?sort=dd&vie..

2014. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy az ilyen keménylegények akik nem tudnak semmit inkább ne acsarogjanak
2014. márc. 28. 23:15
 13/16 anonim ***** válasza:
én arra jutottam, hogy nem szabad jó fiúnak lenni, mert akkor tényleg porig aláznak, kihazsnálnak, de hazudozni szoktam nekik meg hülyíteni őket és így már ingyen is szoptattam csajt, ha én megtudtam csinálni ritkra ronda gyerekként, te is biztos képes lennél rá, csak át kell formálnod magad jó fiúból kicsit rossz, ravasz rókává, egy kbszott pitsa miatt sem érdemes eldobni magadtól az életet, egyik sem ér annyit, azzal csak nekik teszel jót, ha megölöd magad
2014. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én már 23 évesen eljutottam erre a szintre, 3 éve nem is volt senkim. Nem is hiányzik, hogy legyen.
2014. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Háát ezvan :S én már ott tartok ahol szerencsétlen Filmkiller Tóth Zoli
2014. márc. 29. 22:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Valójában a csajok zöme kapásból elutasítja a próbálkozókat, ha nem jön be nekik elsőre az illető, és rendszerint még azok is ezt csinálják, akik nyafognak, hogy nekik milyen rossz. Váltottam pár levelet egy csajjal, mondtam, hogy szeretném őt jobban megismerni, megadta a fb-ját, írtam neki, látta is, de semmi reakció, pedig sopánkodott, hogy mióta nem jön össze neki semmi stb. Ennyit a felszínességről, meg arról, hogy a pasik bunkók és disznók, még annyira se volt képes, hogy legalább dumáljunk.
2014. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!