Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátod megkérdezné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod megkérdezné, hogy csókolóztál-e már lánnyal (lány létedre), megmondanád az igazat?

Figyelt kérdés

Ha már lányként csókolóztál lánnyal (akár egyetlen egyszer is az életben), elmondanád a barátodnak, ha megkérdezi?

Vagy szerinted kiábrándulna belőled?


Érdemes erre a kérdésre őszinte választ adni?



2014. márc. 28. 23:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Én elmondtam neki. :D

A legtöbb fiúnak tetszik az ilyesmi.

2014. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
el hát le is feküdtem már nem egy lánnyal mi ebben a nagy cucc ?
2014. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megtetted, akkor legalább annyi legyen már benned, hogy a párod előtt ezt felvállalod és nem hazudsz róla.
2014. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagy cucc? Valahol már olvastam olyasmit, hogy a lány elmondta a barátjának és az teljesen kiábrándult belőle. Nem találom már azt a kérdést, ezért gondoltam felteszem én, kíváncsi vagyok nagyon a véleményetekre és tapasztalatotokra!
2014. márc. 28. 23:22
 5/22 A kérdező kommentje:

Élet ellensége nevű akárki:


Én elmondtam a barátomnak, hogy igen, csókolóztam már lánnyal. Szóval nem tudom, hogy mi a fenéről beszélsz, de azt hiszed, hogy egy kérdés alapján, bárkit leugathatsz? Nem csodálom, hogy ez a nick neved, valószínűleg nem te taszítod el az életet, hanem az élet téged, akkor egy nyomorék lehetsz!

2014. márc. 28. 23:24
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi gond nincs ezzel én nem ábrándulnék ki.
2014. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokra mentek a zöld kezek. :)
2014. márc. 28. 23:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Én elmondtam. Semmi gond nem lett belőle.
2014. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Eddig volt 5 barátnőm és egytől egyig mindegyik önként hozakodott elő hogy más vizekre is evezett már.. :D

Az elsőnél is csak mosolyogtam, most meg már azon néznék nagyot ha a következő szerencsés jelölt eddig még nem csinált volna ilyesmit lánnyal.. :D

Szerintem ebben semmi elítélendő nincs, hajtja az embert a kíváncsiság és kész :D

2014. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ovi is számít?

Amúgy, persze megmondanám. :)

2014. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!