Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok egész életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok egész életemben egyedül maradni. Mit tegyek? L/21

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok. A párkapcsolataim sosem alakultak úgy ahogy én szerettem volna. Még belém nem volt szerelmes senki. Alacsony az önbizalmam, másokat mindig jobbnak látok magamnál. Anyu szerint ki vagyok vénhedve és már ha eddig nem találtam senkit, akkor ezután se fogok. Inkább meghalok mint hogy az egész életemet egyedül kelljen leélnem.
2014. márc. 29. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nyitnod kell az emberek felé, csak rajtad múlik.
2014. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz maradni, akkor menj!
2014. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukád hány éves? 14? Nagy hülyeséget mondott. Még fiatal vagy.
2014. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én meg 26 vagyok még sincs kapcsolatom,de nem is siránkozom miatta.Ha akarsz kapcsolatot,akkor nyitnod kell az emberek felé,másképpen nem fog menni.
2014. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23/F vagyok és az első csókom sem volt meg még. Na, kössem fel magam? Ne röhögtess! Te meg még nálam is fiatalabb vagy. De igenis tessék emberek közé járni, lehetőleg JÓ társaságba (szóval ne buliba/koncertre) és ismerkedj. Így barátokat is szerezhetsz és párt is találhatsz. És ne várd, hogy feltétlenül feléd nyissanak!
2014. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon könnyen találhatsz valakit hisz előtted az élet :) ismerkedj emberekkel de ne direktbe majd eljön magától :)
2014. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Anyukád jó nagy ... lehet, hogy ilyen baromságokat mond, már bocsánat.
2014. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hasonló helyzetben vagyok,de hiába nyitok én az emberek felé,ha felém ők nem nyitnak.Nem tudom miért mielőtt még valaki felveti.Ja és hol lehet találni manapság normális társaságot,merre?Mert én idáig életemben nem nagyon láttam ilyet,nem nagyon találkoztam ilyen emberekkel.Persze akikkel meg is értenénk egymást.Vagy nagyon buták voltak,vagy teljesen más dolgok érdekeltek engem és őket.Az a baj,én is úgy érzem hogy egyedül maradok,pedig tényleg nyitok bárki felé.Most is megismertem pár srácot újonnan.

22/F

2014. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy. Regisztrálj egy társkeresőre, csinálj egy előnyös képet és válogass. Még előfizetned se kell.
2014. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok és soha nem is volt barátom, pont azért mert ugyanolyan a természetem, mint neked. Zárkózott, visszahúzódó, soha nem járok sehová. Be vagyok savanyodva. Otthon ülök és sajnálom magam. Bár már kezdek talán változni kicsit.

Szóval, ha nem akarod úgy végezni, mint én :), akkor sürgősen próbálj meg társaságot keresni magadnak. Próbálj önbizalmat szerezni, olvass önsegítő könyveket, próbálj ki dolgokat, amiket még sosem csináltál, lépj ki a komfortzónádból!

ÉS a legeslegelső lépés, hogy először próbáld meg magad egyedül is jól érezni. Ilyet ne is mondj, hogy inkább meghalsz, ha nem lesz párod! Ez a legnagyobb hülyeség.

Én is még csak most próbálom építeni az önbizalmam, egyedül is boldognak lenni és egyelőre nagyon nehezen megy, de te 5 évvel vagy fiatalabb, előtted az élet! Ha most elkezdesz magadon dolgozni, akkor szépen lassan egyre jobban fogod érezni magad és nem marad el az eredmény, hidd el! Fel a fejjel! :)

2014. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!