Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok egész életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok egész életemben egyedül maradni. Mit tegyek? L/21

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok. A párkapcsolataim sosem alakultak úgy ahogy én szerettem volna. Még belém nem volt szerelmes senki. Alacsony az önbizalmam, másokat mindig jobbnak látok magamnál. Anyu szerint ki vagyok vénhedve és már ha eddig nem találtam senkit, akkor ezután se fogok. Inkább meghalok mint hogy az egész életemet egyedül kelljen leélnem.
2014. márc. 29. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha anyád tényleg ilyet mond, én megkérdőjelezném, hogy pozitív mintakép-e az, ha anyudnak 21évesen már gyorsforgalmi volt a vaginája.


Én 23 éves koromig csak játék szerelmeset játszottam. 25évesen léptem bele az első komolynak gondolt kapcsolatomba, ami több, mint 6 éve tart. Nem tudom, hogy te hogy állsz a karrierrel, de nekem gimiben és egyetem első 3 évében nem volt időm kapcsolatosdit játszani, túlságosan lekötött a tanulmányaimat illető "társadalmi elvárásoknak való megfelelés". Emiatt sokaknak kitolódik a párkapcsolat és a gyerekvállalás is.

2014. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Vegyél egy kutyááát!"
2016. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!