Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Vagy fölösleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Vagy fölöslegesen várok?

Figyelt kérdés

Könyvmoly vagyok és azon gondolkodom, hogy a valóságban is van olyan mint a könyvekben, hogy meglátod és tudod, hogy Ő az, hogy első pillanatban valami vonz hozzá.

És miért nem "küzdenek" a férfiak mostanában a nők után, akik nem fekszenek le velük egy csettintésre? (tisztelet a kivételnek)

Lehet, hogy romantikus maszlag csak, de fölöslegesen várok egy pasira akivel első pillanatra megértjük egymást?

Én eléggé szerencsétlen vagyok ismerkedéskor (főleg férfiakkal), ilyenkor túl komoly vagyok (ami nem jellemző rám), zárkózott és elég szűk szavú, de csak azért mert nem szeretnék beégni előttük.

Hiába várok egy olyan férfira, aki rászánja az időt, hogy megnyíljak neki és el is tud fogadni? Vagy vegyem le a rózsaszín szemüvegem és érjem be olyasvalakivel akit kedvelek (baráti szinten)? :)

20/L


2014. márc. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan ember csak az lenne az egyetlen terület, ahol nem szabadna elzárkózni.
2014. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Elég ha belátod, hogy az élet nem egy romantikus maszlag, olyat meg nem nagyon fogsz találni, akivel első látásra dúlni fog örökre a szerelem.
2014. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen férfi van ám Leányzó, csak amikor kellene, akkor sem nyitod ki a szemed. :)
2014. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak lazán! :) Gondolj arra, hogy ha kijön rajtad a teljesítési kényszer, úgysem tudnál mindig a maximumon pörögni, így az csak egy átmeneti állapot, ami lehet, hogy tetszik neki, de ha visszaveszel a későbbiekben, az már nem biztos, hogy fog neki. Ellenben ha adod magad, azt, aki valójában vagy a hétköznapokban, akkor elrontani nem lehet. Ha nem tetszel neki így, nem ő az igazi, legalább azt is megtudtad időben, jön más. ;)


Én is hasonlót várok, csak nőből ilyet találni... Egy a millióhoz.

2014. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen romantikus első látásra örökre baromságokban ne higgyél. Viszont lesz olyan aki rád fogja szánni az idejét, és majd vele jó lesz. :)
2014. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért nem küzdünk? 1. Kevés az olyan NŐ, akiért érdemes küzdeni, sőt még tisztelni sem nagyon lehet őket (kivételek persze vannak), mert a többség lealacsonyítja magát. 2. A nők többsége alapból kiszórja már az ismerkedés elején azokat, akik vélt vagy valós okok miatt nem jönnek be nekik első blikkre, így aztán odáig se tudunk eljutni, hogy küzdjünk értetek. Mindig udvariasan, normálisan próbáltam közeledni a lányokhoz, de semmire sem mentem vele, pedig soha nem csak egy numerát akartam. Amúgy meg ha neked a megnyílás azt jelenti, hogy pl. hónapok kellenek ahhoz, hogy valaki megfoghassa a kezed, akkor nem, nem nagyon fog rád várni senki.
2014. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem, azért nem kellenek hónapok egy kézen fogáshoz :D

Inkább az, hogy először valamennyire ismerjük meg egymást (pl 3-4 randi után) és csak utána csókoljon meg.

Állítólag velem csak az elején "nehéz" kijönni, utána feloldódom és magamhoz képest normális vagyok.

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!

2014. márc. 29. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Várd meg, különben örökre bánni fogod. Nekem pl. olyan volt az első kapcsolatom, mint egy tipikus romantikus regény. Előtte el se tudtam képzelni ebben a világban, hogy ez nem csak a mesékben történhet meg. :)
2014. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
#7: Ezzel az a baj, hogy ha kb. második randin nem csókolhat meg a srác, akkor úgy fogja gondolni, hogy nem kell neked, hogy nincs esélye nálad, így nem biztos, hogy fog érted küzdeni.
2014. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, akkor 2. randin, köszönöm :)
2014. márc. 29. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!