Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Randiznátok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok olyannal akinek zacskó van a fején?

Figyelt kérdés

Magas,sportos,igényes,udvarias,normális,humoros pasi vagyok irtózat ocsmány arccal.Sose volt kapcsolatom nem meglepő módon.

Talán ha zacskó lenne a fejemen akkor randizna velem egy lány.

Vagy ilyen maszk jobb lenne? Így szeretne valaki? 18/F

[link]


2014. márc. 29. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, inkább fogadd el magad, annyira rossz nem lehet mint egy zacskó
2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát fawkes maszkban ne menj, mert a lány tudni fogja hogy egy magát hackernek képzelő gátlásos kocka vagy.
2014. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz szép szerelem, ha igaz az első mondatod. Ápolt, figyelmes, humoros - ezek a ragyogó vonásaid egyre inkább előtérbe fognak kerülni az évek folyamán.
2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Majd a macskásnénik értékelni fogják.
2014. márc. 29. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne menj zacskóban/maszkban, mert...

Meglát, odaintesz, a maszktól tompább hangon köszönsz és a csaj fejében végig az fog járni, hogy ki KELL másznia a WC ablakán, mert te egy őrült sorozatgyilkos vagy, aki bele fog valami drogot rakni az üdítőjébe, elviszed egy lepusztult helyre, hogy élve feldarabold!!! A testét pedig 12 darabban fogják megtalálni a Balatonban, de senki sem fogja tudni azonosítani, mert kivered a fogait és levágod az ujjbegyeit, a halak meg megették a húsát. És SENKI sem fogja tudni, hogy ki volt az elrablója, mert egy MASZK volt a fején!!! A rendőrség hiába igyekezett :(


Nekem valami ilyesmi járna a fejemben, úgyhogy nem ajánlom :) Sok sikert és ne add fel a reményt! (és ne légy őrült sorozatgyilkos)

2014. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem leszek sorozatgyilkos.

Tudod mennyit bajlódtam az utolsóval mire eltüntettem? Soha többé..

2014. márc. 29. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:

A sorozatgyilkosokkal semmi bajom, ellenben az őrült sorozatgyilkosok! Na, azok durvák...

Ne is mondd, tudom mekkora macera. Kénytelen voltam felszedni a parkettát, mert úgy átáztatta a vér, hogy nem lehetett felmosni :( Tanulság: kerüld a parkettákat!

(azért remélem, hogy senki se hívja a kopókat :D)

2014. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Küldesz képet magadról?

17L

2014. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Zacskó? Maszk? Jézusom, én sikítva elrohannék. xDDDDD Ne, inkább ne.(:
2014. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!