Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz pont a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz pont a nőknél, ha egy 30 éves férfi nem akar majd családi házat venni, nem akar sok gyereket, elég neki a panel vagy jobb fajta 2 szobás vidéki társasház, mert nem akar a lakással sokat bajlódni?

Figyelt kérdés
Ugye 28 éves koromig szüleimnél laktam és most albérletben élek. 3-4 éven belül ezt az albérletet megvásárolom Miskolcon, vagy egy ehhez hasonlót, nagyon szeretek itt lakni. Nincs vele sok gond, kedvesek a szomszédok, csendes környék. Amikor a szüleimnél laktam messze innen egy kis vidéki faluban, akkor rettenet sokat dolgoztam a lakásnál, 15 köbméter fa kellett minden éven, amit egyedül vágtam fel és hasgattam össze, hatalmas kert, amit anyámmal alig bírtunk bevetni, rengeteg fű, ami több napos munka volt levágni. Plusz az, hogy minden elavult volt, minden éven valami csövet, gázkazánt stb kellett cserélni, rengetegbe volt a fűtés, minden. Belefáradtam. Most sokat csajozok, próbálkozok. Mennyire elrettentő az egy nő szemében, ha egy pasi nem akar majd nagy kertes lakást? Oka megvan rá, csak nem tudom képes-e ezt egy nő tolerálni?
2014. márc. 8. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam semmi köze a fennt említett dolgoknak a párválasztáshoz.
2014. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:
100%
sztem ez abszolút lány függő. tuti van olyan akit hasonló rossz érzések fognak el a kert és a kert körüli munka hallatán:DD
2014. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Budapesten most az van hogy a városon kívülról költöznek viszafelé, (13 ker) olyan lakásokba amivel kicsi a gond, ez a trend.
2014. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Unokatestvérem építettet egy hatalmas 47 milliós lakást Fóton, plusz 7 milliós kert, mert jól ment neki a bank régen. Most már a válság után nem keres olyan jó, bár nem adja el a lakást, amiben van vagy 5 szoba, plusz két fürdő, két erkély és medence, jaccuzzi stb. De mér alig bírja fizetni a rezsit a párjával, nagyon megbánta, hogy ilyen és ekkora lakást vett
2014. márc. 8. 20:50
 5/12 vakondka ***** válasza:

Aki szeret az így is szeretni fog, aki meg nem annak tök mindegy. nem hiszem, hogy ez szempont lehet a párválasztásnál egy (normális) nő szemében.

Mellesleg egy ház lehet központi fűtéses, pici előkerttel és akkor nincs sok meló :)

Mondjuk ha egyáltalán nem akarsz egy gyereket sem, az már lehet gond, mert a legtöbb nőnek ez nagyon fontos, tehát még az elején tisztázni kell.

2014. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy gyereket talán, többet nem. Ugye, nem vagyok mintaapa. Nem vagyok ezermester, kevés dologhoz értek. Persze a munkámban nem vagyok rossz, de az nem olyan, amire fel lehet nézni. Biológus.
2014. márc. 8. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy jó szülő attól lesz jó szülő ha figyel a gyerekeire, törődik vele, és szereti nem attól hogy barkácsolnak a pincében vagy sem.
2014. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha nem tudja megtanítani csak helyesírásra, jó modorra, jó tanulónak neveli, de nem tud átadni neki olyan értékeket, hogyan kell szekrényt faragni, hegeszteni, autót szerelni stb, mert nincs nagy kézügyessége, akkor az nagy gáz?
2014. márc. 8. 21:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon hamar meghalt az apám, nem adott át mindent tudást, amit ő megszerzett, mert nem figyeltem eléggé, 18-19 voltam, mikor meghalt. Egyetem alatt meg nem ezekkel foglalkoztam, nem tudok jól betonozni, nem tudok egy házat felhúzni, gázkazánt, boilert megszerelni stb.
2014. márc. 8. 21:21
 10/12 vakondka ***** válasza:

Nekem ebből az jön le, hogy csupán egyetlen hibád van: súlyos önbizalom hiány, egyébként meg bármelyik csaj boldog lehet ha ilyen pasija lesz mint te.

A barkácsolásra tanítás hülyeség, ne ezen agyalj. Gondolj bele, mennyi érdekes dologgra taníthatod a gyermekeidet a biológiával kapcsolatban, pl állatok és növények ami minden gyermeket érdekel.


Ha tudsz menj el egy személyiség fejlesztő tanfolyamra (pl sikerkód) mert az eloszlatja a kétségeidet és megerősíti az önbizalmadat és a személyiségedet.

2014. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!