Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire való a pénisz vakum pumpa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire való a pénisz vakum pumpa?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 10:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Gondolom a TV. reklámban láttad,nos a közösülésre képtelen puha péniszt hivatott "működő" állapotba hozni.A vákum vért pumpál az erekbe és hogy ez fentmaradjon egy mandzsétagumit húznak a tövére. Ez a lényege az eljárásnak,,meg az hogy egy fél óráig kitart egészségkárosítás nélkűl.
2009. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Kb. 80 éves perverz bácsiknak való :DDD
2009. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A vákuum nem pumpál semmit sehova, annak szívó hatása van, ezért áramlik oda a vér a normál keringés során. A többi stimmel. :)


OFF Kedves második válaszoló!


Te hány éves korodig akarsz élni? És szexelni??? Nekem valahogy az jött le, hogy nagyon éretlen vagy, és így is akarsz meghalni. Nos, sok sikert hozzá!


Szerintem ha valaki 80 évesen is szexelni akar, akkor minden joga megvan hozzá, nem lesz ettől perverz, és ha csak ilyen segítséggel megy neki, hát akkor én tisztelem, mert be meri vállalni. ON

2009. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!