Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavaró egy srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró egy srácnak?

Figyelt kérdés

Az bal mellem ekkora: [link]


A jobb pedig ekkora: [link]


16 vagyok.

Melltartóban is látszik, ezért mindig teszek az egyikbe egy plusz push up réteget, hogy ne látsszon ruhában.

Ez mennyire zavarna egy pasit, mennyire csúnya/fura?

Kérlek titeket, ne írjatok olyanokat, hogy ha szeret elfogad, meg hogy nem a melleimért szeret!

S



2014. márc. 30. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem zavaró.
2014. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mr. Truth ***** válasza:
70%
Nem érdekelne... Ha szeretem akkor ugy szeretem ahogy van :)
2014. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
D
2014. márc. 30. 19:56
 4/12 A kérdező kommentje:
De szeretkezésnél azért nem épp a legjobb*
2014. márc. 30. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég érdekes de be kell valani senkit nem fog zavarni

16/F

2014. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

A méret eltérés engem nem szokott zavarni, inkább az a probléma, hogy kicsik és nekem a nagy mellek tetszenek.

22F

2014. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Picit gáz..
2014. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
kislány, szted szex közben ki az, aki a mellek összehasonlítgatásával van elfoglalva? Hidd el, a férfiak jelentős része _tényleg_ nem ezzel tölti az életét, hogy testi hibákat keresgél.
2014. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Volt ilyen kedvesem. Nem vette le a melltartóját szeretkezéskor (a hülye, pedig szénné csókolgattam volna). Remélem ismered azt az érzést amikor ráeszmélsz egy adott helyzetben tévedtél amikor túlzott jelentőséget tulajdonítottál valaminek és ez korlátok közé szorított amit a másik nem is ért... rágod a csontot... Semmi nem múlik ezen. Ha már ott tartotok, az egész kérdésnek csak a te fejedben van jelentősége.
2014. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
[link] fake vagy :) Ne unatkozz
2014. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!