Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Olyan lányok véleménye érdekelne, akik komoly kapcsolatot keresnek, és őszinték, nem pedig tetszelgésből keresnek párt.


Mit gondoltok a külsőmről/rólam? 175~ cm, 85 kg, rövid barna haj, barna szem, farmer nadrág, sárga/krém színű felső, elég ,,rongyosnak" hat az egész pulóver. Nem feltétlen látszom nagyon kövérnek, inkább ,,széles" vagyok, hasam van egy pici. Nem mentegetőzés, van akit ez zavar, tisztában vagyok vele. Elég visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedem, ezért érdekel. Mennyire meghatározó ez számotokra, elvetnétek az ismerkedést a külsőm miatt? 17/f



2014. márc. 12. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkednék, de az, hogy összejönnék-e veled, az azon múlik, milyen vagy emberileg.
2014. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, amíg nem hányják el magukat tőled, igényes vagy és adsz magadra addig mindig lesz valaki akinek kifejezetten tetszel. Sok lány szereti a mackós fiúkat ..
2014. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem a külső számít. Ezért kérdeztem, hogy eddig stimmel-e. Sajnos ezek mellett lelkileg is rengeteg hibám van. Másokhoz mindig kedves vagyok, tisztelettudó, amit úgy érzem, hogy ez lenne a természetes, de nem értékeli ezt a környezetem, így nem tudom, hogy ez előny-e vagy hátrány. De még nincs semmi tapasztalatom, csak a gondolataim járnak ilyeneken. :)
2014. márc. 12. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy fogod fel... Dugni akarsz vagy kapcsolatot, azt akarod hogy magadért szeressenek, vagy csak hogy legyen valaki? Ezeket neked kell eldönteni aztán az alapján eldöntöd hogy magad adod vagy szerepet húzol.
2014. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot, és önmagam adni. Szex nem érdekel, nem hiszem, hogy hamar megtudnék bízni bárkiben annyira, hogy eljussak addig, nekem ez többet jelent. Tudom mit szeretnék, egy társat. De mivel barátaim sincsenek, úgy érzem bennem a hiba, próbálom megtalálni, és ha nem öli meg a személyiségem, változtatni rajta.
2014. márc. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!