Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szar ember lehetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szar ember lehetek, ha huszonévesen még soha nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Eléggé kétségbe vagyok most esve, hogy már nem is lesz.
2014. márc. 31. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan ember vagy első sorban amilyennek te látod magad.
2014. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem vagy egyedül :)


20/F

2014. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 22F vagyok, nem volt kapcsolatom, szűz vagyok és még csokolozni se smároltam! :/ Viszont cserébe még szarul megy a tanulás is!

De még így is hiszem, tudom, hogy különleges vagyok, ezért egyszer engem megjutalmaz az élet, csak feladnom nem szabad és küzdenem kell! Tégy így te is!

2014. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok. Volt több kapcsolatom is.. csók is, meg más is. Petting nem, szex sem. Nem vagy szar ember :)
2014. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

24/F, alacsony vagyok és sovány, ráadásul szemüveges 13 éves korom óta.

Szinte mindig volt barátnőm, jelenleg egy komoly és több, mint 2 éves kapcsolatban vagyok benne.

Igazából nem akarok érdemben hozzászólni, csak dicsekedni akarok.


Az elsővel értek egyet: amilyennek látod Magad, olyan a kisugárzásod. A nők olyanok, mint a Wi-Fi, mindig a legerősebb térerőre akarnak csatlakozni... ;)


Fel a fejjel, nem vagy szar ember. Csak hidd el, hogy értékes ember vagy, mindenki az! Ezen felül, hogy mindenki értékes általában, mindenkinek vannak egyedi különlegességei, ezekre kell építeni, és büszkének lenni (humorérzék, jó sport, lvl.10000 a wowban, jó munkamorál...).

2014. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szar. Egy fos vagy inkabb....az ilyen hulye onsajnaltato kerdes miatt
2014. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igy elég nehéz megitélni.De,hogy önértékelésed nincs az bíztos.Ilyen hozzáállásal nem valószínű,hogy valaha is lesz.Ezért max. a sorstársaid fognak sajnálni.Inkább szánalmas ahogy sokan itt sírnak,teljesen férfiatlan.És csodálkoztok,hogy a lányoknak nem jön be?-Én sem vagyok szép,viszont a habitusom,humorom,picit egoista hozzáállásom,stb miatt le sem tudom vakarni őket.
2014. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinek 27 évesen lett először barátnője, akit két év együttjárás után feleségül is vett.
2014. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Majd lesz.
2014. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!