Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy leálljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leálljon a zaklatással a barátom exe?

Figyelt kérdés

Fél éve már, hogy különvannak, de azóta is kapja az üzeneteket és rejtett számos hívásokat tőle. Már többször elmondta neki a barátom, hogy nem akar tőle semmit, mégse képes felfogni. Nekem is írt régebben, de szerencsére december óta nem bombáz a hülyeségeivel.

Viszont engem zavar, hogy a páromnak ír, de nem tudom mit kéne tennem. Gondolkodtam rajta, hogy írok neki, de nem szeretnék az ő szintjére lesüllyedni.

Elhiszem, hogy fáj a szakítás, de ez akkor sem normális, pláné ennyi idő elteltével...

Mi lehet a megoldás ilyenkor, ki volt már hasonló cipőben?


2014. márc. 31. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1. e-amil, szám csere, face tiltás


2. elmondani neki, hogy még egy telefonhívás, e.mail vagy bármi és a rendőrségre lesz küldve az összes üzenete, a hívásjegyzék zaklatás címszó alatt.

2014. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párod is jelzi neki, hogy nincs esélye, vagy azért ő adja alá a lovat? Ha már ő is többször elküldte a fenébe, akkor fel lehet jelenteni zaklatásért.
2014. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, mondta neki, hogy nem akar tőle semmit.

Azért rendőrségre nem szeretnék menni, valami "békésebb" megoldással kéne zárni ezt az egészet.

2014. márc. 31. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
barátom.exe működése leállt...
2014. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj...:D
2014. márc. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!