Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzed, hogy a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed, hogy a pasinak nem kellesz ELÉGGÉ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha úgy érzed, hogy bár akar téged, megvan a vonzalom is a részéről, de mégis van benned egy fura érzés, hogy nem kellesz neki eléggé, de te meg odavagy érte... akkor mit tennél?


2 és fél hónapja ismerjük egymást, ebből volt 5 hét amikor nem tudtunk találkozni. Idáig kb. 6-7x tudtunk találkozni, még nem feküdtem le vele, 1x voltam nála.

Nagyon odavagyok érte, csak úgy érzem, hogy a korábbi barátaim valahogy jobban kimutatták, hogy engem akarnak, kellek nekik, velem akarják tölteni az idejüket és mindent megtesznek, hogy velem lehessenek. Szóval éreztem, hogy tényleg kellek.


Ennél a pasinál pedig nem tudom, hogy mi van. Legbelül azt érzem, hogy jól elvan velem, de hogy szerelmes lenne vagy annak közeli állapotában lenne, azt nem érzem. :(


Feladjam és lépjek ki egy ilyenből mielőbb mert úgyis így marad már a dolog, vagy legyek türelmes hátha kellek neki ELÉGGÉ, csak rosszak az "adóvevőim"?


Mit tennétek? :(



2014. márc. 31. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1 nem minden pasi egyyforma

2 lehet hogy csak meg akar dugni

hat kb ennyi lehetoseget tudok:)

2014. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más és más. Lehet, hogy neki több idő kell ahhoz, hogy szerelmes legyen, vagy nehezebb számára, hogy kimutassa az érzéseit. Írtad, hogy 2,5 hónapja ismeritek egymást, és még csak 6-7x találkoztatok. Ez még elég rövid idő. Szerintem adj esélyt a dolognak, és várj még egy kicsit, hátha jobb lesz a helyzet. Ha idővel nem múlik el benned a bizonytalanság és a fiú sem változik, akkor lépj ki a kapcsolatból, de szerintem még legyél egy kicsit türelmes, aztán majd kiforr a dologból valami..
2014. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak így tudok létezni, mint a pasid pl. Képtelen vagyok nagy átérzésekre. Vannak emberek akik nem annyira erősek az érzés kifejezésben, de ez nem jelenti azt azért, hogy nincs. Gyanítom, hogy a barátod sem csípi az álszent meg az szentimentális dolgokat, de ez csak tipp. Ha neked ez nem jó, hagyd ott. Ha jó, akkor meg ne :)
2014. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És egy pasinál hogyan érezhetném, hogy most akkor valójában mit érezhet?
2014. márc. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!