Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő abortuszon esett át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő abortuszon esett át akkor ti szívtelennek titulálnátok?

Figyelt kérdés
Ha valamiért nincs valakinek lehetősége megtartani egy babát és elveteti ti felelőtlennek vagy esetleg szívtelennek gondolnátok?

2014. márc. 31. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem, inkább felelősségteljesnek.
2014. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak meggondolatlannak h eljutott odáig.
2014. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
1#-es, ironikusan gondoltad remélem.
2014. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Ez a körülményektől függ! Ha a babának élettel összeegyeztethetetlen betegsége van, vagy erőszakból fogant, esetleg az anya életét veszélyezteti a terhesség, akkor az én értékrendem szerint belefér az abortusz.

Ha nem, akkor ott az örökbeadás!

2014. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ezért nem. A körülmények sokat számítanak.
2014. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Inkább vetesse el, mint az örökbeadás, vagy a rossz körülmények közé szülés!

Ez7 felelősségteljesebb, mint megszülni, ha nincs lehetőség a tisztességes felnevelésére.

Még akkor is, ha felelőtlenül esett teherbe. Egy felelőtlenséget nem lehet másik felelőtlenséggel helyre hozni.

2014. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg nem számítanak a körülmények. Történt egy baleset, és egy kis sejtcsoportosulást inkább szedjen ki időben, minthogy egy érző, szerető kis életet eldobjon később magától, vagy rosszabb, nyomorban és kelletlenül nevelgesse. Ha nem akarja/nincs lehetősége, akkor szerintem még mindig jobb, mintha mindenáron megszüli. Az árvaházak így is dugig vannak már.

Tudom, hogy ez egy nagyon szívtelennek meg érzéketlennek tűnő, közel sem népszerű vélemény, de úgy vagyok vele, hogy ha az ember nem tud/nem akar áldozatokat hozni egy gyerekért, akkor annak ne legyen gyereke. És inkább az abortusz, minthogy még egy csöves legyen az utcán, babával a kezében kéregetve.

És mint tudjuk, ha szex van, veszély is van, mert egyik védekezési módszer sem 100%os.

2014. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem, inkább ostobának tartanám, hogy nem képes védekezni és inkább gyilkol. (Igen, van aki védekezés mellett lesz terhes. 1%. A többi csak duma)
2014. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
ha vmi súlyos beteg volt a gyerek akk megértem de van aki "sportot" űz ebből pedig nem játék . a te életed is ugyanannyi elvenni :)...
2014. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
függ a körülményektől..
2014. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!