Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki mellett nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki mellett nap mint nap elmegyek, és mindig megnéz, és kedvesen mosolyog. Hogy érjem el hogy beszéljen velem?

Figyelt kérdés

Lehetőleg s morbid válaszoktól kíméljetek.

És lány vagyok.



2014. márc. 31. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
vigyorogj te is
2014. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
villants:D
2014. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hat mondjuk beszelj vele-.- szolisd le.. nem kotelezo megvarni h o kezdemenyezze
2014. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj oda és köszönj neki..hozz fel egy témát és már beszélgettek is.
2014. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha a barátaival van?...
2014. márc. 31. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
most vagy soha!Később bánhatod..én is túl sokáig vártam,és összejött egy másik csajjal.
2014. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :/

Akkor minden erőmet össze kell hogy szedjem, és beszélnem kell vele...

2014. márc. 31. 15:34
 8/8 anonim válasza:
Mindig mosolyogj vissza! Ha én rámosolygok egy lányra, és Ő visszamosolyog, abból tudom, hogy én is tetszem neki:)
2014. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!