Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapuzárási pánikom van, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánikom van, azért nem tudok dönteni egy pasi mellett sem?

Figyelt kérdés
Volt egy kétéves kapcsolatom,én szakítottam a barátommal.Úgy gondoltam,ez egy jó döntés volt,aztán teltek-múltak a hónapok,összejöttem egy sráccal 2 hónapra,de nem fogott meg benne semmi végül,majd ismét egy 2 hónapos kapcsolat,a sráccal egy hullámhosszon voltunk,de mégse voltunk "egy szinten",más világ is volt kicsit,mint én,csak annyi,hogy jót hülyültünk meg értettük egymást,de nem tudtam volna vele közös jövőt elképzelni.Megint elkezdtem több sráccal is talizni,folyton azt nézem,lehetne-e közös jövőnk,mennyire komoly...stb. Aztán az első exem ugrik be,aki mostanában hívogatott,és talizok vele (az új srácok mellett),hogy talán mégiscsak ő lenne a jó,mert ő minden "elvárásomnak" megfelelt,csakhát nem működött a kapcsolatunk.A másik exemmel meg jól működött volna a kapcsolat,csak ő kicsit távoli világ volt tőlem....Nem tudok egy pasi mellett sem leragadni hosszú távon,illetve dönteni sem tudok,ha esetleg több választási lehetőség van (pedig az első exemet megszerettem,de mellette is mindig kacsintgattam másra),folyamatosan azt nézem,van-e jobb,nekem valóbb,ha nem érdeklődik egy pasi sem,attól kikészülök.Mit tehetnék? Vagy ha egyszer nagyon megfog valaki,nem fog több pasi érdekelni? Csakhogy nekem kell idő,amíg megszeretek valakit. Talán csak a szerelmet hajszolom? 26 éves vagyok.
2014. márc. 13. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Választék van, kompromisszum viszont nincs részedről. Szerintem menthetetlen vagy. Milyen közös jövő? Borítékolva van, hogy egy életre együtt maradtok? Megsúgom, hogy esetleg később a srácok is rád unhatnak, ez is egy lehetőség. Biztos az, hogy te annyira tökéletes vagy, mások számára kompromisszum mentes?
2014. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!