Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az olyan férfiak tetszenek nekem akik határozottak, erős jelleműek, és bonyolult velük az élet? Eddig mindig ilyen típusú barátaim voltak, akik számára szerintem unalmas voltam. A nyugis férfiak meg nekem nem kellenek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ilyen a természeted nem? Akkor miért is kéne neked egy uncsi pasi?

Apukád is hasonló természet?

2009. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert az ilyen pasit meg kell hódítani, ez vonz téged. A nyugis pasi meg magától odavan érted. Az meg nem tetszi neked.
2009. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a termeszeted.. ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni.. nekem sem kellenek nyugi es unalmas pasik akarmilyen rendesek legyenek.. mindig a felvagosabbakat fogom ki akikkel nem csak az van hogy ram hagynak midnent hanem neha ossze ossze kapunk aztan kibekulunk .. szoval en nekem is ilyen a termeszetem a rossz fiukat szeretem :P
2009. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen sajnos ez van.

Rendes fiú = Dög unalom, tehát dögöljön meg.

Én is ez vagyok dög unalom....

2009. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Meg is érdemlik az ilyen ízlésű lányok, amit kapnak. :D

Aztán meg tele van velük ez az oldal is, meg a baráti körük, hogy jaj, így kihasznált az a szemét állat, meg úgy megcsalt, meg jaj, megvert, meg jaj, le se sz**ja a fejemet, meg jaj, az ágyban se figyel rám, de nekem mégis ő kell, meg az ilyenek általában, mert olyan férfiasak...

Hát gratulálok. Élvezzétek őket, mást nem tudok mondani. :D

2009. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy veled van a baj
2009. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!