Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy a 15 evem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy a 15 evem alatt ennyiszer voltam szerelmes vagy ez mas erzes?

Figyelt kérdés

Szoval 15 eves lany vagyok es eloszor 11 eves koromban ereztem valamit no irant aki mellesleg 10evvel idosebb nalam. Szomszedunk volt meg akkor, jo volt a viszonyunk vele es hozzam is mindig olyan kedves volt, imadtam vele beszelgetni,sok jo tanaccsal latott el, mindig olyan akartam lenni, mint o. Aztan jottek a szerelem "tunetei" amit akkkr meg nem tudtam hova tenni. De aztan mar odaig fajult, hogy folyamatosan ra gondoltam,ha meglattam nagyot dobbanta szivem, remegtem, tudtam mikor jon haza munkabol en akkor "veletlenul" mindig kint voltam az udvaron, mindent vele beszeltem meg, sokat neztem a facebookjat es ilyenek. De ugy testileg sose vonzo, viszont ez az erzes a mai napig se mult el teljesen csak enyhult. Durva... Aztan folyamatosan jottek es jottek nok es mindig minimum 10 evvel idosebbek egy volt aki csak 3 evvel volt idosebb. Mindig ott voltak a szerelem tunetei durvan, neha egyszerre tobbnel is, de ha baratja volt nem zavart, sose tudam volna elkepzellni, hogy egyutt vagyunk vagy ilyenek, sose vonzott egyik se testileg csak erzelmi volt az egesz. Ugy erzem, hogy ok idosebbek, erettebek, jobb veluk beszelgetni, de csak baratsagot tudnek elkepzelni. Viszont akkor mi ez az erzes ?! Neha elkepzeltem, hogy novel de fuu nem...nem izgat. Viszont megis bizonytalan vagyok, hogy melyik nemhez is vonzodok. Eddig amugy 6-7 ilyen volt. De barmelyik idosebb nonel el tudok kepzelni ilyet ha szimpatikus. Multkor pl. Rossz kedvem volt es az angol tanar odajott es beszelhettunk egy kicsit esmeg lenne egy-ket ilyen mar tuti nala is jonne ez az erzes.

Na akkor a fiuk... Kicsit kesobb ero tipus vagyok, szoval eddig nem agyon pasiztam. Nem reg kezdtem el. Hat az elso csokom nem volt jo, olyan sraccal volt akiannyira nem is tetszett meg nyalas volt, nem volt jo. Na utana megismertem egy cuki sracot vele mas a helyzet, vele is csokoloztam es most is szinte beleremeg a testem ha visszagondolok ra nagyon jo volt... A sraccal azota baratok vagyunk ( o mondta, hogy elsiettuk es majd talan egyszer alakul valami de meg nem akar kapcsolatot) na es ha meglatom erzk valamit, igazabol azt, hogy legszivesebben ravetnem magam es ossze vissza olelgetnem, puszilatnam, csokolatnam, meg midig nagyon mosolygok ha meglatom meg nagyon ver a szivem,de ugy magatol csak neha neha jut eszembe meg ha fentvan facebookon pl. Mashogy nezek ra mint a tobbi szemelyre de nem erzem azt, hogy ra akarok irni. Az adott.nonel.meg mindig erzem. Volt mar kicsit tobb is nem fiuval (szex nem) hat elment.. Nem volt olyan jo, de azert mert nem azzal tortent akivel szeretem.volna szoval ha azzal a fiuval csinalom akirol irtam,hogy tetszik az jobb lett volna ezt tudom. Meg megvannyi, hogy ha egy hasonlo fiut latok mint o egy pillanatra egyvolazt hiszem,hogy o az es elkezd gyorsan verni a szivem. Na most akkor szerintetek mi van velem? Mert ez, hogy igy miden nobe beleszeressek csak mert torodik velem ezt nem gondolom... A velem egyidos lanyoknal.nincs ilyen. Meg a sajat korosztalyom max 1x-2x volt szerelmes v aki egyszer se. De akkor miz az erzes? Nagyon megkoszonnem ha valaki segitene:) Elore is koszonom a valaszokat es azt is ha vegigolastad es bocsi, hogy ilyen hosszu lett:)


2014. márc. 31. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus? Mindenképpen vágysz a szeretetre, törödésre, megértésre, ragaszkodsz ahhoz, akitől ezt látszólag megkapod. Ez nem szerelem, testi vonzalom nélkül biztosan nem az. A fiút szereted látszólag. Fiatal vagy még, kialakul majd, hogy melyik nemhez mennyire vonzódsz.
2014. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!