Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki egész életében ne legyen szerelmes, holott nagyon vágyik rá?

Figyelt kérdés
Egy hülye ismerősöm folyton azt hajtogatja, hogy ő soha sem lesz szerelmes, meg nem is lesz így senkije, pedig nagyon jól tudom, hogy mindennél jobban vágyik rá. Mit lehetne vele csinálni? Sajnos sok esetben már agressziót vált ki belőle a szerelem hiánya, ami úgy nyilvánul meg, hogy bezárkózó életet él és az ellenkező neműekkel agresszívan viselkedik.
2012. júl. 17. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert nem éltem le egy egész életet és voltam már szerelmes. :DD
2012. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jogos, hülyén van megfogalmazva a kérdés :D A lényeg, hogy miért van az, hogy teljesen elutasító, holott nagyon is szeretné, illetve az is kérdés, hogy ez lehet e taszító, kizáró ok egy esetleg érkező szerelemre azáltal, hogy teljesen szétcseszi a személyiségét ezzel a hozzáállással?
2012. júl. 18. 00:02
 3/8 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Mert egy farok(?) aki képtelen változtatni a hozzáállásán...
2012. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg egy farok, nem tudom megérteni az ilyet :D Mindenesetre szerintem rohadt kevés az önbizalma, holott nagyon lenne mire (ha nem is teljesen a kinézetére).
2012. júl. 18. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai világban minden lehetséges.
2012. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék de nehezen esem szerelembe :)
2012. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem én vagyok az ismerősöd?:D
2012. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitudja... :D Írd meg nekem privátban az emailodat, szeretnék beszélgetni erről a kérdésről veled, hogy te hogyan viszonyulsz hozzá, talán akkor így jobban fogom érteni az ismerősöm reakcióját is.
2012. júl. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!