Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szemétség lenne tőlem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne tőlem ha összejönnék az exem haverjával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akivel 2 éve szakítottam (1 évig jártunk). Tényleg nagyon szerelmes voltam belé, de ő mindent elrontott. Életem első szerelme volt, és azóta nem tudok beleszeretni úgy igazán senkibe. Lehet csak egyszer csalt meg, de számomra ez egy megbocsáthatatlan dolog. A szakítás után nem sokkal elköltöztünk a városból (Sopron) fel Budapestre, mert apukám itt kapott munkát. 1 hónapja visszamentünk Sopronba, és ugyanabba az iskolába kezdtem el járni ahova eddig. (Nagyon féltem a találkozástól..) Megismerkedtem egy sráccal és nagyon hamar megszerettem. (Még nem vagyunk együtt) De sokszor találkozgattunk, és már alakulóban van valami. (Már smároltunk..) Tegnap előtt tudtam meg, hogy ez a srác az exem legjobb haverja. A srác sem tudta, hogy én ki vagyok, és mesélt az exemnek, hogy milyen jó velem. És megmondom őszintén, hogy kicsit sajnálom mert szerintem ez szemétség lenne tőlem, ha összejönnék a legjobb haverjával.

De én nem tudtam, hogy ők legjobb haverok:( Valamiért nem szeretném megbántani őt ezzel, de valahol az is kavarog bennem, hogy ő gondolkozás nélkül megbántott régen, de sajnos én nem tudom vele ezt megtenni. (Legalább is gondolkozás nélkül biztos nem). Meg még valahol az is benne van a pakliban, hogy még mindig szerelmes vagyok belé.

Szerintetek mit csináljak? Adjak esélyt az új srácnak? Legyen új jövőm, és gázoljak át az exem lelkén?

Kérlek szépen normális válaszokat!Köszönöm szépen előre is!:)

17/L



2014. márc. 31. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez b*szott egy helyzet nem nagyon lehet jó tanácsot adni. Ha az exed még mindig szeret téged, akkor nagy kicseszés lenne vele, és egy jó barátság is megromlana emiatt.
2014. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!