Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak lehet olvasni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak lehet olvasni a tekintetében?

Figyelt kérdés

Teljesen másmilyen arckifejezése van egy képen, amikor nem vagyok vele, mint mikor igen...

Pedig ugyanúgy mosolyog, de mégis mintha mást látnék. Lehetséges ilyen?



2014. márc. 31. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. :)
2014. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor is lehet másmilyen a tekintete, ha tudja hogy a közelében vagyok, de nem beszéltünk?


Annyira nem akarom részletezni, de ha pl nem vagyok ott ahol ő, akkor félelmet látok az arcán egy egy képen, ha meg tudja hogy ott vagyok akkor örömöt.


Remélem van ilyen, mert ha nincs, akkor nem vagyok komplett.

2014. márc. 31. 19:45
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig elég egyértelműek a válaszok. remélem akkor nincs légüres tér a fejemben :)
2014. márc. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!