Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Van ilyen lány/nő? Van még igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy vágyaim csak szeressen, becsüljön meg, és fogadjon el amilyen vagyok.. Még is mindig én szenvedek a végén, mert én szerettem megbecsültem és mindent megpróbáltam megadni neki amit csak tudtam, ezt még az elején értékelte aztán mintha ezt úgy megszokta volna. Nem tudok többé hinni egy nőnek sem, nem tudok bízni bennük. 19F
2014. márc. 31. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán veled van a baj, hogy amit nyújtani tudsz egy nőnek az kevés.
2014. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Nekem legutóbbi barátnőmmel az volt a gond, hogy megszokta a sok jót. Ezt ő maga mondta.

2x/F

2014. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy igaz amit mondasz, de ha valakit szeretsz akkor azért szereted ami nem azért mert mennyi pénzed van vagy mit veszel meg neki. Szerintem ezek csak formaságok, ha megnézel egy olyan családot akinek még házuk sincs se ételük, még is szeretik egymást akkor ott mit nyújt az egyik a másiknak? Csak magát tudja. Nem is szeretnék olyan embert páromnak aki nem elégszik meg velem, mert nincs értelme és nem hiszem hogy érzelmileg nem tudnám azt megadni amire vágyik, biztos vannak kivételek.
2014. márc. 31. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.. De szerintem tapasztalatból mondom, hogy az, hogy megszokjuk a jót nem egyenlő hogy megszűnik. Minden akkor fog felszínre jönni mikor már nem lesz. Szerintem erre a te volt barátnőd is rájön majd. Nem tudom ezzel mihez kezdjek nem lehet mindig újat, de az se jó ha sokat adsz magadból.
2014. márc. 31. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Most lehet,hogy az én felfogásom az elkefélt.De szerintem egy kapcsolatnak arról kell szólnia,hogy mindkét fél boldog,nem pedig arról,hogy teperek,mint a barom,hogy észrevegyen,vagy értékeljen.Nekem 1 barátnőm volt és engem is egy darabig értékelt.A lelkemet kitettem érte,pedig napi 10-12 órát dolgozom és mellette még legalább 5 órát foglalkoztam vele és hallgattam a lelki nyomorát.Aztán ráuntam,mert nekem nem életcélom,hogy bárkinek a szemetese legyek és kidobtam.Azóta nem is volt barátnőm,mert minden lányt olyannak látok,mint amilyen ő volt és ezért,ahogy eszembe jut a csajozás,egyből észhez térítem magam,hogy véletlenül se fogjak ki még egy elmebeteget.

Tudom,hogy a gondolkodásom második fele nem éppen a legjobb,de az első szerintem helytálló.

#Kérdező:Soha senkinek ne higgy!Amit az emberek mondanak,azt kezeld félinformációként és nem ér majd csalódás.Tudod számíts a legrosszabbra,de reméld a legjobbat!

2014. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok:Hozzáteszem,hogy az említett lányról azt hittem,hogy a lelki társam és mint embert nagyra tartottam sokáig.
2014. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok mint te, próbáltam őt boldoggá tenni, küzdöttem, próbáltam segíteni neki, mindent félreraktam csak miatta, hogy vele lehessek és ide kerültem. Teljesen lemerültem és az össze hit elszállt belőlem, lehet én is olyan sorsa jutok mint te. Nem is tudom én sem azt elképzelni hogy én csajozni fogok, legalábbis mostanában nem. Nem tudom azt megtenni, hogy elmegyek buliba megvolt a csaj és kész dobom, mert ezt nem engedi a saját lelkiismeretem. Majd lesz valami, talán egyszer rátalál mindenki a sajátjára :)
2014. márc. 31. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!