Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak arra kellek neki? (16/l)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra kellek neki? (16/l)

Figyelt kérdés
A baratommal 9 honapja jarunk. Az elso par honap olyan jo volt mindenbet egyet ertettunk sosem veszekedtunk. Szerettuk egymast nagyon. De kb 4 honapja csak veszekszunk mindenen. Neki minden baj amit csinalok nem lehetek onmagam mellette. Mar nagyon a szakitas szelen allunk, tobbszor szakitott mar d mindig azt mondja szeret, es amikor ugy van sir is miattam. En viszont mar nem erzemazt a nagy fellangolast megsem tudok szakitani vele mert sajnalom. Meg nem fekudtunk le, es mar nem is adnam neki oda magam mert nem szeretem. O mindig az utobbi heten azt mondta mindig hogy szeret, de szerintem csak azert hogy lefekudjek vele.. Mostanaban nagyon kedves. Szerintetek is csak akar egy utolso ...?

2014. ápr. 1. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat igen, ezek alapjan elegge eselyes..

Szerintem ne add magad neki, de ha lesz kovrtkezo pasi, annak se add koran magad.

2014. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 menta34 ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott jönni az, hogy majd a következő pasinak adod oda magad 1 hét után :)
2014. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
erre való a fiatal kor,megtapasztalni mi hogy működik,már tudod milyen egy rossz kapcsolat,ha okos vagy keresel jobbat(itt már nem számít mit akar a fiú,ne találgass).
2014. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy mi az, hogy "odaadom neki magam".

Te egy ajándék vagy vagy micsoda?


Egyébként nyilván csak dugni akar, nem kötekedni akarok, csak az ilyen megfogalmazásoktól agyérgörcsöt kapok.

2014. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dugni akar, méghozzá bosszúból!
2014. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csajok nem élvezetből szexelnek?Önfeláldozásból,sajnálatból,számításból vagy mi?
2014. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószinű hogy azt akarja , de :) ne hidd azt hogy csak 1 alkalomra
2014. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!