Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy zavarban van a jelenletemben?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki 3 eve ramstartolt egy bulin, de mivel nagyon nyomult, annak ellenére, hogy tetszett, elutasítottam.

Azóta rengetegszer érzem azt, mintha engem nézne. Volt, hogy rajta is kaptam, de utána már nem nézett rám pár napig. + Valamikor azt érzem, hogy mintha direkt alkalmat keres, hogy rám tudjon nézni.

Csak bemeselnem magamnak, vagy tenyleg igy lenne?


2014. ápr. 1. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit érdekel az téged?
2014. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még abban sem vagy biztos hogy néz, de már azt is tudni véled hogy még zavarban is van. Igy tünik logikusnak számodra, egy ilyen királynőt mint te biztos néz a pasi és biztosan zavarban is van, egyszerüen szégyenli hogy rád meri vetni a tekintetét és ez neked tetszik. Mondom még pontosabban: neked ez csak igy tetszik.

Ezt a gondolatmenetet nevezem én retikül-logikának, ez a nők sajátja, csak egy nő képes kiforditva megmagyarázni egy végtelenül egyszerü dolgot és igy saját maga számára elfogadhatóvá tenni a helyzetet.

Érdeklödsz a pasi iránt, tetszik neked, ennyi a sztori. Lehet hogy nem egy Brad Pitt, de úgy, ha királynőként nézne rád és kezelne akkor elfogadhatónak tartanád ezzel a szerencsétlennel a viszonyt (addig is mig nem jön Brad Pitt) és most itt tőlünk a végtelenül bugyuta elméletedhez megerősitést vársz, amit minden bizonnyal meg is kapsz azon nőtársaidtól akik szintén e gondolatmenetet követve élik le életüket.

2014. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!